Výsledky vyhledávání

VANIAN VIEWS, Estepona

€ 389.000

Ref: 231644

Přehled

  • Updated On:
  • 2 října, 2023
  • 3 Lož.
  • 2 Kou.
  • 105 m2

Popis

Vanian Views Estepona je nový projekt sestávající z 61 stylových apartmánů a penthousů, každý se 2 a 3 ložnicemi, soukromou garáží a komorou. Nachází se v exkluzivní oblasti Selwo v Esteponě na pobřeží Costa del Sol.

Tento sofistikovaný projekt nabízí výraznou polooválnou architekturu, která hladce propojuje vnitřní a venkovní prostory, což vám umožní plně si užít přirozené světlo a dechberoucí scenérii.

Uvnitř najdete špičkové spotřebiče, špičkové materiály a luxusní povrchové úpravy v každém detailu. Zamilujete si vysoce kvalitní kuchyně italských značek a pohodlné ložnice s koupelnami jako ve wellness.

Vanian Views také nabízí krásné společné prostory, včetně středomořských zahrad, bazénů pro dospělé a děti a nejmodernější posilovny, společenského klubu s gastrotekou a saunou.

Je to jen 10 minut od půvabného historického centra a přístavu Estepona, známého širokou nabídkou restaurací, obchodů a služeb. Pláž a promenáda jsou co by kamenem dohodil a pobřeží Estepony se rozkládá v délce 20 km mezi Puerto Banus a Sotogrande, dvěma z nejprestižnějších přístavů ve Středozemním moři.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 493.000

SOUTH SAND, Estepona

2
2
110 m2
Luxusní
€ 1.990.000

Moderní Dům u Pláže v Esteponě

4
3
249 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar