Výsledky vyhledávání

Okouzlující Villa Alegría, Marbella

€ 2.595.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 března, 2024
  • 5 L.
  • 4 K.
  • 441 m2

Popis

Nedávno zrekonstruovaná vila Alegría krásně kombinuje moderní prvky s původním designem španělského cortijo a nabízí částečný výhled na moře. Tato vila se nachází v prestižní oblasti Hacienda Las Chapas s nepřetržitou ostrahou, pouhých 10 minut od Marbelly a 30 minut od letiště v Malaze. Jeho vynikající poloha umožňuje snadný přístup ke krásným plážím, obchodům, školám, restauracím, golfovým hřištím a dálnici.

Vila se rozkládá na třech podlažích, včetně prosvětleného suterénu, kde se nacházejí dvě ložnice, zábavní prostor, kinosál a strojovna. V hlavní úrovni se nachází elegantní obývací pokoj s jídelnou, TV místnost, otevřená plně vybavená kuchyň a krytá terasa vedoucí do pečlivě udržované zahrady. Tento venkovní prostor je ideální pro zábavu a je vybaven terasou, venkovní kuchyní, barem a krbem.

V prvním patře se nachází hlavní ložnice s vlastní koupelnou a terasou a další dvě ložnice pro hosty se společnou koupelnou. Dům je navržen s integrovaným systémem Airzone a podlahovým vytápěním, které zajišťují celoroční pohodlí.

Vila Alegría vyniká andaluským stylem Cortijo, který vyzařuje teplo a šarm. Mezi hlavní prvky patří soukromý bazén s venkovní sprchou, na míru vyrobená otevřená kuchyně se spotřebiči Bosch, venkovní i vnitřní krby a dvojitý přístřešek pro auto. Tato nemovitost je ideální jak pro trvalé bydlení, tak pro rekreaci.

Oblíbené

Ref: 261737

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Doporučená
€ 2.750.000

Elegantní Vila, Marbella

4
4
262 m2
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky