Výsledky vyhledávání

Vila Arboleda, Estepona

€ 1.395.000

Ref: 232303

Přehled

  • Updated On:
  • 15 října, 2023
  • 4 Lož.
  • 4 Kou.
  • 272 m2

Popis

Tento kompletně přestavěný dům se nachází v srdci nové Zlaté míle, mezi městy Estepona a Marbella, a je součástí dobře zavedené a uzavřené rezidenční komunity Arboleda. Arboleda nabízí jedinečnou kombinaci pohodlí a odloučenosti a poskytuje svým obyvatelům soukromí i dostupnost.

Samotný dům je mistrovským designovým dílem a je vybaven posuvnými skleněnými stěnami Cortizo, které plynule propojují interiér s exteriérem.Tyto stěny se otevírají na velkorysou terasu, která je ideální pro zábavu hostů. Terasa je vybavena venkovní jídelnou, grilem a velkým vyhřívaným bazénem a nabízí luxusní zážitek z venkovního bydlení.

Uvnitř je hlavní obytný prostor prostorný a elegantní a pyšní se zvýšenou výškou stropu 4,5 metru, která umožňuje přirozenému světlu zaplavit prostor. Otevřená jídelna sousedí s gurmánskou kuchyní, doplněnou středovým ostrůvkem. Všechny tyto prostory jsou orientovány do svěží tropické zahrady, která nejenže dodává nemovitosti estetický vzhled, ale také poskytuje pocit soukromí a klidu.

Arboleda 10 je dobře naplánovaná rezidence, která nabízí tři ložnice rozmístěné na třech úrovních spolu s dalšími úložnými prostory, prádelnou a místnostmi pro stroje. Komunita je bezpečná a dobře dostupná; krátkou jízdou se dostanete do golfového a venkovského klubu Atalaya a do špičkových mezinárodních škol. Kromě toho se nemovitost nachází v pěší vzdálenosti od místních supermarketů, řady obchodů, barů, restaurací, kadeřnictví, lékáren, veterinářů a dalších nezbytných zařízení.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
€ 1.990.000

Moderní Dům u Pláže v Esteponě

4
3
249 m2
Developerský Projekt
€ 925.000

EL DUENDE, Estepona

4
3
380 m2
Doporučená
Developerský Projekt

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar