Výsledky vyhledávání

Vila Be Lagom, Benahavis

€ 1.990.000

Ref: 231063

Přehled

  • Updated On:
  • 1 října, 2023
  • 4 Lož.
  • 3 Kou.
  • 361 m2

Popis

Tyto luxusní vily v Benahavis jsou zcela pozoruhodné, protože přinášejí špičkový moderní design, který se snoubí s absolutním důrazem na udržitelné bydlení, a to vše v nádherné přírodě na úpatí pohoří Serrania de Ronda. Tyto vily v Benahavisu jsou součástí nového trendu v architektuře, který reaguje na požadavky velmi náročných kupujících, kteří si přejí mít to nejlepší z nejmodernějšího životního stylu a pohodlí, ale ne na úkor životního prostředí.

Tento vysoce exkluzivní projekt bude postaven na nádherném pozemku jen pár minut od města Benahavis. Vily budou mít otevřený půdorys a působivý styl, který mnozí vyhledávají, ale budou postaveny s využitím nejmodernějších udržitelných technologií a materiálů, které budou šetrnější k životnímu prostředí a ekonomicky výhodnější. Důraz je kladen na udržitelnost a ekologii. Vila je postavena s ekologickou zahradou, ovocnými stromy, velkým množstvím kvetoucích rostlin a prostory věnovanými ocenění přírody v její přirozené kráse.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 13.500.000

Mansion La Zagaleta, Benahavis

8
9
1,900 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar