Výsledky vyhledávání

Vila Blanca, Marbella

€ 2.225.000

Přehled

  • Updated On:
  • 2 října, 2023
  • 4 L.
  • 3 K.
  • 284 m2

Popis

Tato krásná vila se čtyřmi ložnicemi s názvem „Villa Blanca“ se nachází v klidném údolí Golf Valley a ztělesňuje současné rodinné bydlení. Dům nabízí obrovské otevřené obytné prostory, ideální pro kvalitní čas s blízkými. Světlé zařízení v kombinaci s teplými tóny a svobodou pohybu v celém domě vytváří příjemnou a přívětivou atmosféru.

Stručně řečeno, Villa Blanca je perfektní vila pro ty, kteří hledají moderní a vkusný domov, ideálně vhodný pro rodiny v nejklidnějším prostředí.

Tato nemovitost je orientována na jihozápad a nabízí velkorysou zahradu s bazénem, velkým krytým grilem a jídelním koutem. Je to ideální prostředí, kde si můžete užít teplé letní dny a večery, stolovat pod sluncem s přáteli a rodinou.

Nejvyšší úroveň domu se může pochlubit velkoryse dimenzovanou ložnicí, která zahrnuje soukromou terasu s otevřeným výhledem. Navíc máte přístup na úžasnou střešní terasu s výhledem na známý golfový klub Los Naranjos. Je to ideální místo, kde si můžete vychutnat sklenku vína při západu slunce.

Oblíbené

Ref: 231375

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar