Výsledky vyhledávání

Vila Buena Vista, Mijas Costa

€ 1.350.000

Ref: 233943

Přehled

  • Updated On:
  • 8 října, 2023
  • 3 Lož.
  • 5 Kou.
  • 263 m2

Popis

Prožijte pravý luxus v této moderní vile v Buena Vista rozprostírající se na třech nádherně navržených podlažích. Těšte se na dechberoucí výhled na moře a hory a spolehněte se na její moderní vybavení. Od energeticky účinných solárních panelů po celodomové změkčování vody až po zónovou klimatizaci Airzone a vysokorychlostní internetové připojení – tento dům neopomíjí žádný detail, který by zajišťoval vysoce kvalitní životní styl.

Venkovní i vnitřní prostory vily jsou rovněž okouzlující. Uzavřené terasy s Lumon skleněnými systémy se otevírají do zahrady zdobené přírodním marockým kamenem, LED osvětlením a různorodými bujnými stromy. Suterénní podlaží nabízí flexibilitu a může sloužit jako samostatný byt nebo herní místnost.

Nepromarněte šanci stát se vlastníkem této nádherné, univerzální vily, doplněné luxusními dokončovacími pracemi a špičkovým vybavením.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Na prodej
Doporučená
Doporučená
Developerský Projekt
€ 895.000

ALTOS DE CAMPO MIJAS, Mijas

5
4
350 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar