Výsledky vyhledávání

Vila Golden Mile, Marbella

€ 4.500.000

Ref: 231245

Přehled

  • Updated On:
  • 2 října, 2023
  • 3 Lož.
  • 3 Kou.
  • 680 m2

Popis

Jako jedna z pouhých 6 nemovitostí v tomto „bijou“ projektu představuje tato úžasná vila lákavou kombinaci polohy, designu, technologie a touhy vytvořit velkolepý projekt jen několika vyvoleným

Tento zbrusu nový vilový projekt je jednoduše místem, kde se setkává městský život s přírodou, pohodlí a sofistikovanost, klid a nejvybranější služby a volný čas a mnoho dalšího. S pouhými 6 jednotkami se jedná o skutečně intimní komunitu v centru mezi Marbellou a Puerto Banus, v zavedené urbanizaci Atalaya de Rio Verde. Opravdu výjimečná lokalita jen pár kroků od nejvybranějšího vybavení a služeb, které Marbella nabízí.
Tato zástavba je synonymem pro „Lokalitu“, s jedinečnou polohou v Marbelle na západním okraji Zlaté míle, v blízkosti Puerto Banus a nádherných pláží a dlouhé promenády. Tato oblast nabízí jedny z nejexkluzivnějších služeb, restaurací, plážových klubů, pláží, golfových hřišť, nákupních center, škol a sportovních zařízení v letovisku.
Každá vila má velkorysý obytný prostor rozdělený do 4 podlaží propojených soukromým výtahem i schodištěm.

Nemovitost zahrnuje působivé stropy s dvojitou výškou v obývacím pokoji spolu s obrovskými okny od podlahy ke stropu, které umocňují pocit prostoru. Patio nabízí úžasný výhled na oblohu, který přispívá k luxusnímu modernímu středomořskému životnímu stylu, který si obyvatelé tohoto designového mistrovského díla mohou dopřát. Tento odlehlý prostor se stává ideálním místem ve vile, kde můžete zažít dokonalé prolínání vnitřního a venkovního prostoru a zároveň si užívat naprostého soukromí.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar