Výsledky vyhledávání

Vila Golden Mile, Marbella

€ 5.400.000

Přehled

  • Updated On:
  • 2 října, 2023
  • 4 L.
  • 4 K.
  • 753 m2

Popis

Krásná vila v uzavřené komunitě v centru Marbelly, nedaleko pláže. Vila se nachází v La Fuente, exkluzivní soukromé komunitě 15 luxusních vil, která se nachází ve svěží zeleni na okraji slavné Zlaté míle. Nemovitost má přibližně 500 metrů čtverečních vnitřní plochy a velké terasy o rozloze více než 250 metrů čtverečních.

Střešní terasa s nádherným výhledem na Středozemní moře je ideálním místem k odpočinku, odpojení a užívání si slunce. Vila je nově postavená a je orientovaná na jih, aby se co nejvíce využilo přirozené světlo v otevřených prostorách. Nabízí otevřený půdorys, který integruje exteriér s interiérem.

Tato luxusní vila je vybavena mnoha funkcemi a špičkovým vybavením. Má výtah, domotický systém pro ovládání různých aspektů domu, integrovanou vinárnu s regulací teploty a vlhkosti, vyhřívaný bazén s funkcí protiproudu a barevným ovládáním osvětlení, automatickou lamelovou žaluzii, která zajišťuje bezpečnost a pohodlí, a také saunu, hammam, předinstalovaný kinosál a fitness v suterénu.

Vila má také solární fotovoltaickou instalaci pro využití sluneční energie, vnitřní a venkovní pohybová čidla pro osvětlení, obvodový alarm a telefonické ovládání kamer pro větší bezpečnost. Kromě toho má podzemní garáž s třífázovou nabíječkou pro elektromobily.

V hlavní ložnici je pro větší pohodlí k dispozici japonská toaleta. Tato vila kombinuje nejnovější technologie se špičkovým vybavením a vytváří tak skutečně jedinečný a pohodlný domov. Jedná se o výjimečnou příležitost mít kousek ráje v srdci Marbelly.

Oblíbené

Ref: 231363

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 5.650.000

Camojan Six, Marbella

5
4
643 m2
Developerský Projekt
Od € 5.980.000

Black Pearl, Marbella

4
4
500 m2
Developerský Projekt
Od € 502.500

Sun Life II, Marbella

2
2
150 m2
Developerský Projekt
Od € 5.775.000

The Collection Camojan Villas, Marbella

5
6
877 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar