Výsledky vyhledávání

Vila Golden Mile, Marbella

€ 14.850.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 října, 2023
  • 6 L.
  • 8 K.
  • 1,140 m2

Popis

Tento výjimečný moderní designový dům na plážové promenádě v prestižní oblasti Golden Mile v Marbelle nabízí to nejlepší z moderní architektury a špičkové technologie. Nachází se v pěší vzdálenosti od známého přístavu Puerto Banus a disponuje šesti dvoulůžkovými pokoji se sedmi koupelnami.

Přízemí obsahuje obývací/diningovou část s krbem a terasou, otevřenou kuchyň, televizní místnost s Bose ozvučením a dva dvoulůžkové pokoje s koupelnami. První patro hostí hlavní ložnici s koupelnou, oblečním pokojem, terasou a dalšími třemi dvoulůžkovými pokoji s koupelnami. Sklep je rozdělen na fitness zónu, saunu, kinosál a bar s klimatizovanou vinotékou.

Tato ohromující nemovitost je vybavena podlahovým topením, klimatizací s individuálním ovládáním pro každou místnost, WiFi, satelitní TV, video-vstupním telefonem a domácím automačním systémem. Venkovní prostory zahrnují solný bazén s fontánou, vířivku a dřevěné paluby. Na nádvoří je parkovací prostor pro 4-5 aut a v podzemní garáži parkovací místa pro cca 4 auta.

Oblíbené

Ref: 231904

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

U pláže
Doporučená
Developerský Projekt
Od € 5.980.000

Black Pearl, Marbella

4
4
500 m2
Developerský Projekt
Od € 3.150.000

Absolute Banus, Marbella

5
5
802 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar