Výsledky vyhledávání

Vila Golden Mile, Marbella

€ 3.933.600

Přehled

  • Updated On:
  • 2 října, 2023
  • 4 L.
  • 5 K.
  • 871 m2

Popis

Tato krásná moderní vila, která je součástí vybrané nové výstavby v oblasti Zlaté míle v Marbelle, je skutečným domovem snů. Je jednou z pouhých 6 vil v této exkluzivní zástavbě, kde se nacházejí legendární hotely Marbella Club a Puente Romano, pláže, dlouhá promenáda, plážové restaurace, obchody a luxusní butiky – to vše je jen co by kamenem dohodil od vašich domovních dveří.

Tato úžasná novostavba, která je nyní ve výstavbě, je postavena na čtyřech úrovních a nabízí pozoruhodnou moderní architekturu, rafinovaný moderní obytný prostor a nesrovnatelné vybavení pro volný čas, doplněné o báječnou střešní terasu a suterén, který lze upravit tak, aby zahrnoval vyhřívaný bazén, saunu nebo domácí kino a hernu.

Vila s 871 m2 světlé obytné plochy, z níž 263 tvoří terasa, okna od podlahy ke stropu a zaplavená přirozeným světlem, je navržena podle nejvyšších standardů a specifikací s využitím kvalitních materiálů. Otevřený obytný prostor se světlou bílou kuchyní se snídaňovým barem, S klimatizací a podlahovým vytápěním, do vily lze zakomponovat mnoho dalších prvků včetně domácí automatizace, solární energie, vyhřívaného bazénu, sauny nebo vířivky.

Elegantní prosklená krytá terasa rozšiřuje obytný prostor a zároveň poskytuje výhled na bazén a zahrady za ním. Střešní terasa je uzpůsobena pro grilování a stolování pod širým nebem, s venkovní kuchyní, spolu se soláriem pro slunění a chillout zónou, kde si můžete vychutnat krásný výhled na hory, zahradu a částečný výhled na moře. K nemovitosti patří soukromé podzemní parkoviště až pro 6 aut.

Tato nádherná vila se nachází na vyhledávaném místě na Golden Mile v Marbelle, v pěší vzdálenosti od pláže a všech báječných 5hvězdičkových zařízení, restaurací s michelinskou hvězdou, sportovních a tenisových klubů a okouzlujícího nočního života v Marbelle. Jen kousek odtud se nachází Puerto Banus, které nabízí luxusní jachting, značkové obchody a mezinárodní gastronomii.

Oblíbené

Ref: 231239

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Od € 5.650.000

Camojan Six, Marbella

5
4
643 m2
Developerský Projekt
Od € 5.980.000

Black Pearl, Marbella

4
4
500 m2
Developerský Projekt
Od € 502.500

Sun Life II, Marbella

2
2
150 m2
Developerský Projekt
Od € 5.775.000

The Collection Camojan Villas, Marbella

5
6
877 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar