Výsledky vyhledávání

Vila Jasmine, Benahavis

Od € 1.850.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 3 L.
  • 3 K.
  • 273 m2

Popis

Tento nový uzavřený rezidenční komplex 14 luxusních vil se nachází v Benahavisu nedaleko Marbelly a nabízí neuvěřitelný výhled na moře, pouhých 10 minut od pláže a golfových hřišť. Komplex má soukromou ostrahu a jeho součástí je klubovna, lázně, tělocvična a středomořské zahrady.

Tři ložnice a 3 koupelny se rozkládají na třech úrovních. Při vstupu do vily se setkáte s velkým otevřeným obytným prostorem, který zahrnuje plně vybavenou kuchyň, salon, jídelnu a WC pro hosty. Odtud vás schody zavedou do mezipatra, kde se nacházejí dvě ložnice pro hosty, každá s vlastní koupelnou. Hlavní ložnice se nachází na úrovni zahrady s vlastní koupelnou a přístupem do vaší soukromé upravené zahrady.

Jedinečným prvkem vily jsou terasy s dvojím výhledem, které vám umožní sledovat slunce a měnit nádherné výhledy podle vašeho přání. Dalším zvláštním rysem jsou mimořádně vysoké stropy a okna, díky nimž dům zaplavuje světlo.

Oblíbené

Ref: 231175

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar