Výsledky vyhledávání

Vila La Alquería, Benahavis

€ 3.750.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 října, 2023
  • 6 L.
  • 6 K.
  • 671 m2

Popis

Luxusní Výhledová Vila

Tento designový dům od renomovaného architekta Carla Lamase vám nabídne výjimečný životní styl v exkluzivní lokalitě La Alqueria (Benahavis). Vila má úžasnou orientaci, která vám umožní obdivovat neomezené panoramatické výhledy směrem k Gibraltaru a Africe. Interiér je dokončen s nejvyšší pozorností k detailu a kvalitě, využívající luxusní materiály jako Calacatta mramor a Gaggenau spotřebiče. Majetek nabízí 369 m2 obytného prostoru a 303 m2 velký suterén, to vše na pozemku o velikosti 1.573 m2.

Vstup do vily vede přes automatickou posuvnou bránu do dvojitého krytého parkoviště a nádherně upravené zahrady s olivovníky a cypřiši. Zde se nachází i skladovací prostor. První patro vás přivítá nádherným výhledem díky dvoupodlažnímu prosklení. Nabízí master suite a tři další ložnice s vlastními koupelnami a přístupem na balkony. Vila také nabízí výtah pro přístup na všechna podlaží.

Suterén pokrývá prostor o velikosti 303 m2 a nabízí klimatizovanou vinotéku, technické místnosti, prádelnu a další dva luxusní pokoje. V suterénu je také velký otevřený prostor ideální pro posilovnu, wellness nebo domácí kino. Mezi další prvky patří podlahové vytápění, vícekanálový audio systém Sonos, alarm a vyhřívaný bazén s LED RGB osvětlením. Vila je plně zařízena s moderním italským nábytkem a elegantními dekoracemi.

Oblíbené

Ref: 231944

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar