Výsledky vyhledávání

Vila La Quinta, Benahavis

€ 5.700.000

Přehled

  • Updated On:
  • 8 října, 2023
  • 7 L.
  • 8 K.
  • 900 m2

Popis

Zcela nový moderní dům v soukromé uzavřené komunitě, v blízkosti La Quinta Golf, Marbella a Nueva Andalucia. Postaven na vyvýšeném pozemku s panoramatickým výhledem na moře a golf. Jedná se o vysoce kvalitní dům postavený podle nejvyšších standardů a detailů. Má soukromou příjezdovou cestu, která vás dovede ke vchodu do domu. Dům byl profesionálně vyzdoben a je plně dokončen.

Architektura je zcela moderní s vysokými stropy, spoustou světla a prvky, jako jsou plovoucí schodiště, zapuštěné osvětlení a další. Ubytování je v celém domě otevřené a dokonale proudí mezi různými obytnými prostory. Obývací pokoj je velký s jídelním koutem a otevřená kuchyň je vybavena barovým pultem a ostrůvkem s přímým vstupem do venkovních jídelních prostor. K dispozici je televizní místnost a kancelář.

Všechny ložnice mají vlastní koupelnu a koupelny jsou výrazným prvkem domu. K vybavení patří podlahové vytápění, klimatizace, vyhřívaný bazén. Ve spodním patře se nachází celá zábavní zóna s barem, vinárnou, lázeňskou částí s vířivkou a saunou. Krásná nová moderní vila v nejlepší lokalitě s 24hodinovou ostrahou v areálu.

Oblíbené

Ref: 234038

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Doporučená
Developerský Projekt
Od € 13.500.000

Mansion La Zagaleta, Benahavis

8
9
1,900 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar