Výsledky vyhledávání

Vila La Reserva de la Quinta, Benahavis

€ 2.650.000

Přehled

  • Updated On:
  • 8 října, 2023
  • 4 L.
  • 5 K.
  • 536 m2

Popis

Působivá vila se čtyřmi ložnicemi, orientovaná na jihovýchod, se nachází v exkluzivní uzavřené komunitě Reserva de la Quinta. Komunita má 24hodinovou ostrahu a je jen kousek od pláže, Marbelly a Puerto Banus.

Nemovitost na vstupní úrovni má prostornou vstupní halu; apartmá pro hosty s malou soukromou terasou; otevřený obývací pokoj a jídelnu s vestavěným krbem; kuchyň se vstupem na krásnou terasu; prádelnu; a toaletu pro hosty.

V prvním patře se nachází hlavní apartmá s šatnou, klenutými stropy, vestavěným krbem a přístupem na velkou soukromou terasu s nádherným výhledem na hory, bazén a golf; a dvě apartmá pro hosty. Ve spodním patře nemovitosti se nachází nezávislé studio s kuchyňským koutem, přístupem do garáže a terasovými dveřmi vedoucími do soukromé zahrady a k bazénu.

K dalším prvkům patří klimatizace s teplou a studenou vodou, podlahové vytápění v celém objektu, vyhřívaný bazén se slanou vodou, soukromá garáž až pro tři auta. Úžasná nemovitost ideální pro celoroční bydlení nebo investici pro rekreační pronájem.

Oblíbené

Ref: 233995

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar