Výsledky vyhledávání

Vila La Zagaleta, Benahavis

€ 9.400.000

Přehled

  • Updated On:
  • 8 října, 2023
  • 5 L.
  • 8 K.
  • 1,080 m2

Popis

Tento exkluzivní 5-ložnicová vila se nachází v La Zagaleta, nejprestižnější a nejbezpečnější obytné oblasti na Costa del Sol, pouhých 10 minut od Marbelly. Nemovitost nabízí panoramatický výhled na moře a disponuje celou řadou luxusních vybavení, včetně vyhřívaného bazénu, posilovny, wellness, kina a apartmánu pro hosty. Rozkládá se na 1,080 m² zastavěné plochy a 508 m² terasy na pozemku 4,826 m².

La Zagaleta je známá svým vysokým společenským statusem, kompletní s privátním přistáváním pro helikoptéry, tenisovými kurty, jezdeckým klubem, dvěma golfovými hřišti a klubovým domem. Na vyžádání jsou k dispozici služby jako údržba domu, concierge a doprava. Vila sama je vybavena špičkovými bezpečnostními prvky, podlahovým vytápěním, klimatizací a inteligentní domácí technologií.

Dům je navržen jak pro luxus, tak pro bezpečnost, s 8 koupelnami, prostornými obytnými prostorami a soukromou garáží pro 4 auta. Dále má solární panely, automatickou závlahu a 24/7 bezpečnostní služby. Nemovitost dokonale kombinuje izolované bydlení s blízkostí ke klíčovým vybavením.

Oblíbené

Ref: 234044

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Doporučená
Developerský Projekt
Od € 13.500.000

Mansion La Zagaleta, Benahavis

8
9
1,900 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar