Výsledky vyhledávání

Vila Las Chapas, Marbella

€ 2.450.000

Přehled

  • Updated On:
  • 8 října, 2023
  • 5 L.
  • 4 K.
  • 560 m2

Popis

Nádherná vila s pěti ložnicemi se nachází v Hacienda Las Chapas, Marbella. Tato nemovitost se nachází v blízkosti občanské vybavenosti, golfových hřišť a pláže, jen deset minut jízdy do Marbelly. Vila na vstupní úrovni má prostornou vstupní halu; otevřený obývací pokoj a jídelnu s vestavěným krbem; plně vybavenou kuchyň; apartmá pro hosty; a toaletu pro hosty. V prvním patře se nachází hlavní ložnice se šatnou a prostornou terasou s krásným výhledem na moře a bazén; velké apartmá pro hosty se vstupem do solária. Na střešní terase je prostor pro vybudování další ložnice.

Ve spodní úrovni nemovitosti se nachází šatna; kancelář; sklad; prádelna; toaleta pro hosty; a přístup do garáže s místem pro tři auta a dalšími dvěma skladovacími prostory. K dispozici je také apartmán s jednou ložnicí se samostatným přístupem; kompletní koupelnou, obývacím pokojem a předinstalací pro kuchyňský kout. K dalším prvkům patří teplá a studená klimatizace, podlahové vytápění v celém domě, okna z bezpečnostního skla a solární panely na ohřev vody.

Oblíbené

Ref: 234019

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar