Výsledky vyhledávání

Vila Las Lomas de Magna, Marbella

€ 2.300.000

Přehled

  • Updated On:
  • 8 října, 2023
  • 5 L.
  • 4 K.
  • 550 m2

Popis

Elegantní luxusní vila s pěti ložnicemi orientovaná na jih ve Village Las Lomas de Magna Marbella, jednom z nejprestižnějších komplexů na Zlaté míli v Marbelle, s nepřetržitou bezpečnostní službou, dvěma velkými komunitními bazény a tropickými zahradami neuvěřitelné krásy.

Vila se nachází v blízkosti všech služeb, supermarketů, obchodů, restaurací, škol, golfových hřišť a pouhých pět minut jízdy autem od moře. Tato neuvěřitelná nemovitost se skládá ze tří podlaží. V hlavním patře se nachází prostorná vstupní hala; obývací pokoj s přímým vstupem na terasu a zahradu; plně vybavená kuchyň; jídelna; světlá ložnice s vlastní koupelnou a toaleta pro hosty.

V horním patře se nachází hlavní apartmá a apartmá pro hosty, obě s přístupem na velkou terasu s částečným výhledem na moře. Spodní patro tvoří dvě ložnice s koupelnou, prádelna, velká víceúčelová místnost a přístup do garáže. K dalším prvkům patří teplá a studená klimatizace, podlahové vytápění, výtah spojující všechny úrovně, domotický systém a soukromá garáž až pro čtyři auta.

Oblíbené

Ref: 234013

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar