Výsledky vyhledávání

Vila Los Naranjos Golf, Marbella

€ 3.900.000

Přehled

  • Updated On:
  • 8 října, 2023
  • 5 L.
  • 4 K.
  • 482 m2

Popis

Dům se nachází v samém srdci golfového údolí, v pěší vzdálenosti od golfového hřiště Los Naranjos a všech dalších zařízení, a je kompletně zrekonstruovaným snem všech, kteří se chtějí bavit.

Výhled na horu La Concha a golfové údolí si užijete z každé části tohoto vysoce kvalitního domu. V přízemí se snoubí vnitřní a venkovní bydlení s otevřenou kuchyní Poggenpohl, jídelnou a obývacím pokojem. Na tomto podlaží se také nachází útulná pracovna a neformální obývací pokoj.

V prvním patře se nachází působivá hlavní ložnice s velkou šatní skříní, vysokým klenutým stropem a vířivkou, ve které si lze vychutnat nádherný výhled. V prvním patře se nachází také druhá ložnice s vlastní koupelnou.

V suterénu se nachází plně vybavená velká prádelna s dvojitými spotřebiči Miele a také tři dobře dimenzované ložnice, které se otevírají do zábavního salonu a barového prostoru. Suterén má dveře od podlahy ke stropu otevírající se do prostoru bazénu. Tento otevřený pocit spolu s důmyslným, inteligentním osvětlením, ozvučením a venkovním grilem, venkovní kuchyní a barem ve standardu restaurace dělají z tohoto domu nejlepší dům pro baviče na pobřeží.

Fantastický rodinný dům nebo fenomenální investice do pronájmu. Nemovitost musí vidět každý kupující, který hledá vilu v golfovém údolí.

Oblíbené

Ref: 234030

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar