Výsledky vyhledávání

Vila Marbella Golden Mile, Marbella

€ 1.795.000

Přehled

  • Updated On:
  • 4 října, 2023
  • 4 L.
  • 3 K.
  • 220 m2

Popis

Tato dvojvila se nachází v rušném prostředí marbellské Zlaté míle a nabízí ztělesnění exkluzivního a luxusního bydlení. Tato nemovitost, která je ideální jak pro trvalé bydlení, tak pro pronájem, se může pochlubit výjimečnou polohou doplněnou designovým zařízením a komfortními prvky.

Vila se nachází v zabezpečené, uzavřené komunitě a rozkládá se na čtyřech rozsáhlých podlažích. Na vstupním podlaží se nachází plně vybavená kuchyň s centrálním ostrůvkem, která je plynule propojena s jídelním a obývacím prostorem. Tento otevřený prostor poskytuje přímý přístup do zahrady s bazénem a odpočinkovou zónou, která je ideální pro společenská setkání, protože se zde můžete vyhřívat na odpoledním slunci až do západu slunce.

První patro je celé vyhrazeno velké hlavní ložnici s vestavěnými skříněmi a vlastní koupelnou. Kromě toho jsou zde dvě ložnice pro hosty, které mají společnou koupelnu. Hlavní apartmá je dále obohaceno o soukromou terasu, ze které je nádherný výhled na Marbellu, moře a horu La Concha.

Sestoupíte-li do suterénu, najdete zde vjezd na parkoviště a také další místnost, která nabízí všestranný potenciál pro přestavbu podle potřeb majitele. Nakonec je vila korunována rozsáhlým střešním soláriem, které se pyšní dalekým panoramatickým výhledem. Pro větší pohodlí jsou všechna čtyři podlaží propojena vnitřním výtahem.

Oblíbené

Ref: 232283

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar