Výsledky vyhledávání

Vila Marbella Golden Mile, Marbella

€ 7.800.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 6 Lož.
  • 7 Kou.
  • 1,177 m2

Popis

Villa Ivory, architektonický zázrak, harmonicky zapadá do svého klidného prostředí a nabízí nepřekonatelný komfort a luxus v rámci svého rozsáhlého půdorysu s šesti ložnicemi a sedmi koupelnami. Navíc místnost pro personál s další koupelnou ji činí ideální jak pro každodenní život, tak pro pořádání akcí nebo rodinných setkání. Interiéry jsou pečlivě navrženy, s vlastní ‚špinavou kuchyní‘ pro přípravu jídel za scénou, což zajišťuje, že hlavní kuchyně zůstane během společenských událostí v perfektním stavu.

Venkovní prostory v Villa Ivory jsou stejně lákavé, s krytými terasami ideálními pro venkovní stravování, velkou grilovací oblastí a prostorným soláriem pro společenské akce. Terasa vedle bazénu je perfektní pro opalování nebo odpočinek, což nemovitosti dodává další vrstvu luxusu.

Navržená v naprosté harmonii s přírodním prostředím, nabízí sídlo jak soukromí, tak úchvatné výhledy na moře a hory. S prvotřídními materiály, promyšleným designem a moderním vybavením Villa Ivory představuje esenci rafinovaného bydlení.

Oblíbené

Ref: 232396

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar