Výsledky vyhledávání

Vila Marbella Golden Mile, Marbella

€ 5.250.000

Přehled

  • Updated On:
  • 2 října, 2023
  • 5 L.
  • 6 K.
  • 652 m2

Popis

Toto ohromující moderní mistrovské dílo, které se nachází na soukromé a klidné ulici v La Carolina, vyzařuje krásu a klid, může se pochlubit panoramatickým výhledem na moře a jen pár minut od kýženého pásu Golden Mile. Díky své prestižní poloze jste v krátké vzdálenosti od pláže a užíváte si fantastický venkovní životní styl a zábavu, kterou Marbella nabízí.

Tento dům s 5 ložnicemi a 6 koupelnami stojí na pozemku o rozloze více než 1000 m2 s 652 m2 obytné plochy. Otevírá se do prostorného a světlého obývacího pokoje s krásnými dřevěnými a mramorovými designy vyrobenými na zakázku a kapesními okny od podlahy až ke stropu, které propouštějí dostatek přirozeného světla. Může se pochlubit velkorysou palubou s bazénem a venkovní jídelnou s výhledem na Středozemní moře.

Nahoře se sofistikované hlavní ložnice přechází na prostornou terasu s nádherným výhledem. Impozantní přízemí zahrnuje spoustu zábavných prvků, jako je TV koutek, vinárna, posilovna a kino. Každý detail byl pečlivě zvážen, což dává této vile dokonalost

Oblíbené

Ref: 231374

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar