Výsledky vyhledávání

Vila Marbella Sierra Blanca, Marbella

€ 9.890.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 7 Lož.
  • 8 Kou.
  • 1,320 m2

Popis

Ukrytá v Sierra Blanca, Beverly Hills Marbelly, tato výjimečná vila nabízí nepřekonatelný luxus na svých čtyřech úrovních, na rozsáhlém pozemku 2633 m2. Přízemí se vyznačuje impozantní halou s dvojitou výškou, dvěma ložnicemi s vlastními koupelnami a otevřeným obytným prostorem, který plynule přechází na terasu, do zahrady a k bazénu. Prosklené dveře od podlahy ke stropu prosvětlují prostor přirozeným světlem. Nahoře čekají tři ložnice s vlastními koupelnami, včetně hlavní ložnice, která zaujímá polovinu této úrovně, s prostornou šatnou, velkou koupelnou a terasami s panoramatickým výhledem na moře. Nemovitost také zahrnuje střešní ráj s vířivkou, venkovní kuchyní a výhledem o 360 stupňů.

Spodní úroveň je snem každého, kdo se rád baví, a disponuje garáží na čtyři auta, kinem, posilovnou a wellness zónou s Hammanem, saunou a vnitřním bazénem. Dále zde najdeme prádelnu, byt pro služku a pokoj pro hosty. Špičkové prvky, jako je výtah, podlahové vytápění a systémy domácí automatizace, přidávají k domovnímu luxusu.

Nacházející se ve výšce 300 metrů, většina vil v Sierra Blanca se může pochlubit dechberoucím výhledem na moře až po Afriku. Komunita je pouhé několik minut jízdy od centra města Marbella, pláže a Puerto Banus. Ať už jako druhý domov nebo hlavní rezidence, Sierra Blanca byla vždy první volbou světové smetánky hledající soukromí a prvotřídní zabezpečení, což ještě zvyšuje renomovaná mezinárodní škola v blízkosti.

Oblíbené

Ref: 232398

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar