Výsledky vyhledávání

Vila Mobius Marbella Golden Mile

€ 6.800.000

Přehled

  • Updated On:
  • 8 října, 2023
  • 7 L.
  • 8 K.
  • 1,131 m2

Popis

Zbrusu nový projekt – Mobius Villas, dvě jedinečné a luxusní vily orientované na jih těsně nad prestižní Zlatou mílí Marbellas navržené slavným architektem Villarroelem Torrico s myšlenkou užít si výhled na Středozemní moře a Sierra Blanca z jakéhokoli prostoru domu. Venkovní prostor má prostorné částečně zastřešené terasy, velkou upravenou zahradu, soukromý bazén, solárium a tři parkovací místa. Vila je rozdělena do čtyř pater, do kterých se vchází výtahem a mramorovým schodištěm.

Ve spodním patře jsou dva pokoje pro hosty se společnou koupelnou; Lázeňské centrum se saunou, tureckou lázní a posilovnou; bar a kinosál; společenská místnost s krytým bazénem; garáž pro 4 auta; vinný sklep; prádelna a sklad. V přízemí je obývací pokoj s krbem s možností přestavět otevřená okna na jediný prostor venku na terase s velkým salonkem a bazénem; jídelna a plně vybavená kuchyň se spotřebiči Gaggenau; další kuchyňský kout pro domácí sluhy; a dvě apartmá pro hosty.

V prvním patře jsou tři apartmány se šatnami a terasami. Hlavní apartmá zahrnuje velkou šatnu s vestavěnými skříněmi, soukromou terasu se soláriem a odpočinkovou část. Když půjdeme nahoru do solária, najdeme nádherný výhled na moře, který si můžeme vychutnat z terasy s vířivkou a bazénem.

Oblíbené

Ref: 234066

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar