Výsledky vyhledávání

Vila Monte Mayor, Benahavis

€ 2.750.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 6 Lož.
  • 5 Kou.
  • 766 m2

Popis

Ukrytý v klidném Country Clubu Monte Mayor, tento domov v tradičním stylu nabízí nádherný výhled na moře a hory. Hlavní patro se pyšní útulnou obývací částí s krbem, jídelním pokojem, plně vybavenou kuchyní v otevřeném plánu a dvěma hostinskými ložnicemi—jednou s vlastním a druhou s oddělenou koupelnou. Venku si můžete užít vyhřívaný bazén, kryté i otevřené terasy a krásnou zahradu.

První patro je věnováno odpočinku, s hlavní ložnicí s vlastním sociálním zařízením, jednou hostinskou ložnicí také s vlastním sociálním zařízením a dvěma dalšími hostinskými ložnicemi sdílejícími koupelnu. Pro zábavu nižší úroveň nabízí zábavní místnost, místnost pro kulečník/snooker a částečně dokončené kino.

Kompletní s parkovacím stáním pro tři auta a 24hodinovou ostrahou, tento domov v uzavřeném komplexu je vzdálený asi 15 minut od pobřeží a všech vybavení, což nabízí jak luxus, tak i pohodlí.

Oblíbené

Ref: 232212

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 13.500.000

Mansion La Zagaleta, Benahavis

8
9
1,900 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar