Výsledky vyhledávání

Vila Olivia La Quinta, Benahavis

€ 8.900.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 7 Lož.
  • 8 Kou.
  • 1,014 m2

Popis

Postavená v nádherné lokalitě El Herrojo Alto, La Quinta, Vila Olivia symbolizuje vrchol luxusního bydlení. Tento architektonický skvost nabízí sedm ložnic, každá s vlastní koupelnou. Interiér ukazuje nepřekonanou eleganci—od dvou nádherně zařízených salonů zdobených uměním, po vlastní kuchyň od Mobalco s přístroji Gaggenau. Žádný detail není opomenut, zvoucí vás k životu v naprostém luxusu.

Navržená jak pro relaxaci, tak pro zábavu, vila má ultramoderní kinosál a plně vybavenou posilovnu s panoramatickým výhledem na hory. Venkovní prostory doplňuje nekonečný bazén a prostor pro stolování na čerstvém vzduchu, nabízející idylický azyl pro odpočinek nebo zábavu.

Od jejího bezchybného designu po nepřekonatelné vybavení, Vila Olivia není jen domovem; je to výrok o okázalém bydlení. S každým pečlivě vypracovaným koutem nabízí tato vila životní styl čirého potěšení, stanovující nový standard v na Costa del Sol.

Oblíbené

Ref: 232402

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
€ 13.500.000

Mansion La Zagaleta, Benahavis

8
9
1,900 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar