Výsledky vyhledávání

Vila Přímo U Golfového Hřiště, Benahavis

€ 1.850.000

Přehled

  • Updated On:
  • 4 října, 2023
  • 4 L.
  • 4 K.
  • 291 m2

Popis

Úžasná čtyřpokojová vila s jižní orientací v přední linii na prodej v Nueva Atalaya, Benahavis, s nádherným panoramatickým výhledem na moře, golf a La Concha. Dům se nachází ve velmi klidné ulici, v první linii u golfového hřiště Atalaya.

Vila je velmi soukromá a byla nedávno zrekonstruována. Je ve výborném stavu a byla navržena pro snadnou údržbu. K dispozici je velký vyhřívaný bazén se slanou vodou, soukromá zahrada a pěkně upravené venkovní terasy, ideální pro stolování pod širým nebem a celodenní vychutnávání fantastického panoramatického výhledu.

Dům je rozdělen na tři úrovně; V přízemí se nachází vstupní hala, toaleta pro hosty, prostorný obývací pokoj s krbem se vstupem na pěknou krytou terasu, jídelní kout s velkými okny a samostatná plně vybavená kuchyně. Ložnice s vlastní koupelnou jsou rozmístěny v dalších patrech. K dispozici je také parkovací stání pro dva vozy a prostorný sklad a suterén, který by mohl být přestavěn na tělocvičnu nebo domácí kino.

Oblíbené

Ref: 232406

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar