Výsledky vyhledávání

Vila Real de La Quinta, Benahavis

Od € 5.900.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 4 L.
  • 4 K.
  • 642 m2

Popis

Luxusní projekt zahrnující 18 individuálně navržených vil na 200hektarovém pozemku venkovského klubu Real de La Quinta. Vily jsou obklopeny nádhernou krajinou hraničící s biosférickou rezervací UNESCO a nacházejí se pouhých 15 minut od Marbelly. Výhledy směrem ke Středozemnímu moři, Gibraltaru a africkému pobřeží jsou jednoduše nádherné.

Prvotřídní design: tyto designové domy se budou velmi lišit od všeho, co bylo vytvořeno dříve. Osmnáct vil, stejně jako nábytek a vybavení v nich, se od sebe liší. Kromě nádherných výhledů mají společné to, že všechny mají nejvyšší úroveň designu a všechny vykazují úroveň inovace a kreativity, která se v rezidenčních projektech vyskytuje jen zřídka. Domácí automatizace a celkové osvětlení jsou nejvyšší kvality, což z každé vily činí skutečně inteligentní dům. Všechny vily stojí na samostatných pozemcích, aby poskytovaly maximální soukromí, mají velké terasy, rozlehlé zahrady, skutečné nekonečné bazény a prostory, které lze využít jako zábavní místnosti, posilovny a domácí kanceláře.

Obývací pokoj a terasa se plynule spojují v jeden velký obytný prostor.V klíčových částech vil se okna ztrácejí ve stěnách a rámují nepřerušovaný panoramatický výhled na idylickou přírodu.Veškeré vybavení, které byste mohli potřebovat, máte na dosah ruky, včetně golfu, vodních sportů na jezeře, gurmánské restaurace, baru a plážového baru, exkluzivních lázní, tenisových kurtů a výběru obchodů.Toto vybavení spolu s vybavením každé vily znamená, že majitelé nemusí resort nikdy opustit, pokud nechtějí.

Oblíbené

Ref: 231172

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Od € 13.500.000

Mansion La Zagaleta, Benahavis

8
9
1,900 m2
Developerský Projekt
€ 4.500.000

Moderní Vila Vereda, Benahavis

5
6
727 m2
Developerský Projekt

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar