Výsledky vyhledávání

Vila Real de La Quinta, Benahavis

Od € 7.000.000

Přehled

  • Updated On:
  • 24 dubna, 2024
  • 4 L.
  • 4 K.
  • 642 m2

Popis

Tato výjimečná vila je jednou z pouhých 18 vil, které tvoří novou vybranou adresu ve svazích Benahavisu. Tato nádherná vyvýšená poloha, která se nachází v sousedství La Zagaleta Country Clubu a chráněné biosféry UNESCO, nabízí nádherný výhled na Středozemní moře až po Gibraltar a Afriku.
Tento báječný nový komplex, vzdálený pouhých 15 minut jízdy od Marbelly, bude těžit z obrovského umělého jezera, jezdeckého centra a nerušeného výhledu na přírodu.
Projekt těchto 18 vil je hrdý na udržitelnost a je založen na neškodných materiálech, minimalizuje množství odpadu a umožňuje obyvatelům zahrnout do svých soukromých zahrad malý ovocný sad a ekologický zeleninový záhon. Každý dům bude mít k dispozici nabíjecí bod pro elektromobil.

Pozemky jsou více než velkorysé, od 1 899 m2 do přibližně 10 000 m2, což umožňuje skutečný pocit prostoru a soukromí. Každá vila má velký nekonečný bazén postavený v blízkosti terasy, který vytváří osvěžující atmosféru s třpytivými odlesky vody tančícími na pozemku. Bazén splývá s výhledem na moře a prostorná krytá terasa je navržena pro dokonalý moderní středomořský život.

Architektura a design interiéru této vily nejsou ničím jiným než velkolepým. S dvojitou výškou stropů, okny, která se zcela zasouvají do stěn, a zcela otevřeným, plynulým obytným prostorem nabízí tato vila maximální pohodu a moderní luxus. Součástí interiéru je kuchyň plně vybavená nejmodernějšími spotřebiči, které vytvářejí nejnovější prvky luxusního minimalismu, zatímco elegantní koupelny jsou vrcholem moderní elegance.

Každá nemovitost je zařízena ve vynikajícím originálním stylu -a kupující mají možnost zakoupit vilu plně zařízenou podle nejvyšších standardů. Všechny vily mají velký přizpůsobitelný suterén a prodávají se s parkovacím místem.

Oblíbené

Ref: 231168

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Doporučená
Developerský Projekt
Od € 13.500.000

Mansion La Zagaleta, Benahavis

8
9
1,900 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar