Výsledky vyhledávání

Luxusní Vila s Panoramatickým Výhledem, Benahavis

€ 16.900.000

Přehled

  • Updated On:
  • 1 června, 2024
  • 6 L.
  • 6 K.
  • 2,052 m2

Popis

Vila v La Zagaleta, Benahavis jedné z nejexkluzivnějších uzavřených komunit v Evropě, tato nedávno zrekonstruovaná moderní vila nabízí nepřekonaný luxus na obrovském pozemku 9,545-m2. Vila dokonale spojuje tradiční a moderní architekturu, nabízí více než 2000m2 prostoru, který zahrnuje osm ložnic, osm koupelen a panoramatický výhled na moře a hory. Komunita se pyšní prvotřídními vybaveními, od golfových hřišť po jezdecké centrum, což zaručuje stejně exkluzivní životní styl jako samotná nemovitost.

Dům je navržen s důrazem na pohodlí a styl, nabízí rozlehlé obytné prostory, elegantní kuchyni a vyhřívaný bazén. Každý detail, od salonu s krbem po garáž pro čtyři auta, byl pečlivě naplánován. Skleněné dveře spojují vnitřní prostory s bujnými zahradami a venkovními zábavnými oblastmi, což nabízí ideální prostředí pro luxusní bydlení a hostování.

Ekologický a energeticky účinný, tato nemovitost není jen domovem, ale zážitkem, nabízí vše od prvotřídního stavitelství po dechberoucí výhledy. Je vrcholem pohodlí, luxusu a spojení s přírodou, což z ní činí skutečně výjimečnou investici.

Oblíbené

Ref: 232390

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar