Výsledky vyhledávání

Vila u pláže, Marbella

€ 25.000.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 října, 2023
  • 7 L.
  • 6 K.
  • 1,450 m2

Popis

Tato nádherná vila v první linii u moře se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží v Los Monteros Playa v Marbelle, poblíž 5hvězdičkového hotelu Los Monteros s jeho známým plážovým klubem a restaurací La Cabane. Nemovitost nabízí luxus v kombinaci s klasickou elegancí, vybavena je materiály jako masivní dřevo, mramor a kámen, a nabízí moderní technické vybavení, včetně ústředního topení a klimatizace.

Vila se pyšní prostorným obývacím pokojem s otevřeným krbem a dřevěnými trámy, kuchyňským koutem a luxusním hlavním pokojem s terasou orientovanou na jih s výhledem na moře. K dispozici je také lázeňská zóna s tureckou parní lázní, saunou a vířivkou, a dokonce i vinný sklep a domácí kino.

Celkově je tato vila dokonalým spojením luxusu a funkčnosti, s nepřeberným množstvím prostoru pro relaxaci a zábavu. Její poloha v první linii na pláži a nádherné výhledy na zahradu a moře ji činí ideálním místem pro ty, kteří hledají výjimečný životní styl.

Oblíbené

Ref: 231896

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní
U pláže

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar