Výsledky vyhledávání

Vila v Andaluském Stylu, Marbella

€ 3.400.000

Přehled

  • Updated On:
  • 8 října, 2023
  • 6 L.
  • 6 K.
  • 594 m2

Popis

Jedná se o úžasnou vilu v klasickém a středomořském stylu, která se nachází v jedné z nejlepších lokalit v Nueva Andalusii, kde v krátké vzdálenosti najdete veškerou občanskou vybavenost, jako jsou obchodní centra s širokým výběrem barů, restaurací a obchodů. Díky 6 ložnicím, 6 koupelnám, jihovýchodní orientaci, abyste si mohli po celý den užívat slunce u bazénu a na terase, velké posilovně, vinnému sklípku, sauně a kinosálu v suterénu nabízí tato nemovitost vše, co potřebujete.

Jakmile vejdete dovnitř, pozornost věnovaná detailům a kvalitě je patrná v každém koutě. Velký obývací pokoj s krbem a hlavní ložnice v prvním patře s vlastní terasou poskytuje až 5,5 m vysoké stropy. Z obytných prostor je přístup na krytou a otevřenou terasu s grilem do zahrady a k bazénu. Tato nemovitost byla postavena z nejkvalitnějších materiálů ( spousta efektního dřeva) a prvků a je nabízena s nedávno renovovaným nábytkem.

Tato vila má impozantní vjezd pro několik aut. Jedná se o neuvěřitelnou příležitost získat moderní dům se spoustou šarmu a obrovským pozemkem o rozloze přes 1550 m2 a je připraven k okamžitému obsazení na klíč a nabízí atraktivní prostředí pro celoroční bydlení nebo prázdninové útočiště. Skutečně úžasný dům se nachází v jedné z nejlepších lokalit Marbelly, která jistě každému vyrazí dech!

Oblíbené

Ref: 234027

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar