Výsledky vyhledávání

Vila Almenara, Sotogrande

€ 2.950.000

Přehled

  • Updated On:
  • 16 března, 2024
  • 6 Lož.
  • 6 Kou.
  • 674 m2

Popis

V exkluzivní oblasti Sotogrande Alto, obklopená golfovým hřištěm Almenara, se nachází tato luxusní vila, architektonické dílo renomovaného architekta Wilco Meeuwise. Hlavní obytné prostory jsou pohodlně situovány v přízemí, kde najdete elegantní obývací pokoj s vysokými stropy a plně vybavenou kuchyni. Vysoká kvalita dřevěných prvků, podlahové vytápění a dekorativní andaluské akcenty dodávají vile jedinečný nádech. Posuvné dveře propojují interiér s prostornou otevřenou terasou, ideální pro odpočinek či zábavu.

Romantické točité schodiště s unikátním závěsným svítidlem vás dovede k rozsáhlé hlavní ložnici. Ta disponuje soukromou terasou s panoramatickým výhledem, luxusní koupelnou a velkými vestavěnými skříněmi. V přízemí se nacházejí tři další ložnice, všechny s vlastními koupelnami, dále pak hostinské WC a speciální kancelářský prostor.

V nižším patře vily se nachází samostatný hostinský apartmán s vlastním obývacím pokojem a kuchyní, spolu s dalšími dvěma ložnicemi a oddělenou koupelnou. K dalším výhodám patří garáž s kapacitou minimálně pro dvě auta, prádelna a další úložné prostory. Tento sotograndský klenot kombinuje rodinný komfort s luxusním bydlením a stává se tak opravdovou nemovitostí snů. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami.

Oblíbené

Ref: 232191

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar