Výsledky vyhledávání

Vila Valle Romano, Estepona

€ 949.000

Přehled

  • Updated On:
  • 8 října, 2023
  • 4 L.
  • 3 K.
  • 181 m2

Popis

Vítejte v této 4-ložnicové andaluské vile Valle Romano, západně od Estepony, která nabízí klidné útočiště uprostřed moderního luxusu. Postavená v roce 2008, nemovitost kombinuje pohodlí a eleganci a vyniká otevřeným konceptem kuchyně/obývacího pokoje, který vede na velkou krytou terasu se zatahovacími skleněnými okny. Její strategická poloha je nedaleko od centra Estepony a poskytuje dokonalou rovnováhu mezi městským životem a soukromím.

Vila nabízí střešní terasu s panoramatickým výhledem na golfové hřiště a moře, ideální pro vychutnání nádherné scenérie. Pro pohodlí hostů je v suterénu plně vybavený apartmán pro hosty a prádelna, zatímco soukromá garáž a uzavřená příjezdová cesta nabízejí bezpečné parkování pro 2 až 3 auta.

Dokončete zážitek soukromým bazénem v krásné zahradě, která vytváří klidnou oázu pro relaxaci. Tato nádherná vila ztělesňuje středomořský luxus na vynikajícím místě.

Oblíbené

Ref: 233993

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar