Výsledky vyhledávání

Villa, Marbella

€ 1.995.000

Ref: 231920

Přehled

  • Updated On:
  • 3 října, 2023
  • 6 Lož.
  • 5 Kou.
  • 181 m2

Popis

Vítejte v Casa Soli, okouzlujícím plážovém domě pouhých několik metrů od moře a dun Artola, které jsou přírodní památkou. Dům se nachází v klidné a žádané oblasti Artola Baja na východ od Marbelly, 25 minut jízdy od letiště a 15 minut od Marbelly. Přes duny a borový les, jen 200 metrů daleko, najdete pláž Cabopino, jednu z nejlepších na Costa del Sol, ke které se snadno dostanete přes soukromou bránu, kterou využívají pouze rezidenti této oblasti.

Casa Soli nedávno prošla renovací a nabízí moderní a pohodlné bydlení s pěti ložnicemi a čtyřmi koupelnami. Na hlavní úrovni se nachází dvě ložnice s vlastními koupelnami, otevřená kuchyň s jídelnou a obývací pokoj vedoucí do bujné zahrady. Soukromá zahrada je zelenou oázou s bazénem, dřevěnou terasou, posezením a grilem.

V patře je hlavní ložnice s vlastní koupelnou a další dvě hostinské ložnice sdílející koupelnu. Všechny ložnice mají přístup na prostornou terasu s nádherným výhledem na duny a moře. K dispozici je také pracovna, která může sloužit jako další ložnice.

Díky svému klidnému prostředí, bohémské atmosféře a výhodné poloze je Casa Soli ideálním domovem pro rodiny nebo jako prázdninové sídlo, perfektní pro ty, kteří oceňují přírodu, soukromí a život u pláže.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar