Výsledky vyhledávání

Villa Torreblanca, Fuengirola

€ 1.595.000

Přehled

  • Updated On:
  • 18 října, 2023
  • 4 L.
  • 4 K.
  • 492 m2

Popis

Tato moderní vila na pobřeží Costa del Sol byla vytvořena pro nový typ kupujících. Takového, který pracuje z domova, miluje blízkost veškeré občanské vybavenosti a může relaxovat a užívat si výhled na moře. Tato luxusní vila na pobřeží Costa del Sol se nachází ve Fuengirole a může se pochlubit soukromým pozemkem, ale zároveň je v dosahu nádherných pláží, rušného nočního života a také mezinárodních škol. Letiště v Malaze je vzdáleno asi 20 minut jízdy, takže je ideální pro ty, kteří potřebují občas dojíždět. Vlakové nádraží je vzdálené 800 m a nabízí přímé spojení do Malagy, Torremolinos a dále do Barcelony, Madridu a Sevilly.

Jakmile vstoupíte do této luxusní vily na pobřeží Costa del Sol, všimnete si, že všechna okna a dveře mají stropní podhledy, které umožňují maximální přístup světla. Interiéry jsou otevřené s nejlepším vybavením a zařízením. Hlavní obytný prostor je ideální pro relaxaci a užívání si výhledů na moře. Vede na prostornou terasu, kde najdete vyhřívaný infinity bazén.

K dispozici jsou čtyři ložnice s vlastní koupelnou, ideální pro rozrůstající se rodinu. Jsou to prostory, kde si můžete na konci dne odpočinout, ať už jste měli náročný pracovní den, nebo jste si užívali všeho, co Costa del Sol nabízí. Tato moderní vila na pobřeží Costa del Sol má energetickou třídu A a poskytuje bezbariérový přístup po celém svém obvodu. K dispozici je samostatné ubytování pro hosty, které je ideální
pro soukromí vašich návštěv s kuchyňským koutem a koupelnou. Kancelář také těží z vlastního vchodu, který je oddělený od samotné vily, takže práce a domov jsou dva odlišné prostory.

Garáž je podzemní a má čtyři místa pro parkování. Zde se nachází také vaše posilovna, takže je to skvělé místo pro cvičení. Můžete ji dokonce přeměnit na studio jógy nebo taneční sál.

Jedna věc je jistá, pokud se vám líbí myšlenka bydlení v luxusní vile na Costa del Sol s výhledem na moře, v blízkosti občanské vybavenosti, pak nás kontaktujte ještě dnes.

Oblíbené

Ref: 231242

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Od € 1.950.000

Vila Higueron, Fuengirola

5
4
300 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar