Výsledky vyhledávání

Villa Vibra, Marbella

€ 2.795.000

Přehled

  • Updated On:
  • 4 října, 2023
  • 7 L.
  • 4 K.
  • 262 m2

Popis

„Villa Vibra“ se může pochlubit ideální polohou, která dokonale spojuje pohodlí a zábavu. Vila se nachází v blízkosti různých zařízení a nabízí také úchvatný výhled na hory, což zvyšuje její žádanost.

Vila Vibra je vybavena řadou zařízení navržených tak, aby umocňovala váš zážitek z bydlení. Mezi těmito prvky najdete vířivku pro relaxaci, hřiště na padel pro sportovní nadšence, minigolf pro zábavná rodinná odpoledne a venkovní gril pro pořádání příjemných setkání.

Vzhledem ke své poloze ve slunné Marbelle vám vila umožní maximálně využít teplé slunečné dny a krásné klidné večery. Kromě toho, že je Villa Vibra nádherným domovem, představuje také slibnou investiční příležitost. Díky potenciálu vysoké návratnosti investic z krátkodobých i dlouhodobých pronájmů je tato nemovitost slibným podnikem pro ty, kteří chtějí investovat na prosperujícím trhu s nemovitostmi v Marbelle.

Oblíbené

Ref: 232253

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar