Výsledky vyhledávání

Villa Vida, Marbella

€ 3.950.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 října, 2023
  • 4 L.
  • 5 K.
  • 340 m2

Popis

Vila Vida Del Mar je moderní, světlý dům jen několik kroků od krásné písečné pláže Marbesa. Tento třípatrový dům má více než 500 m2 a stojí na rohovém pozemku jen 50 metrů od pláže a pět minut chůze od restaurace Simbad Beach. Architektura a design domu jsou dokonalým spojením moderního luxusu a tradičního andaluského řemeslného umění. Interiér je plný prvotřídních materiálů a sofistikovaných detailů, od otevřené kuchyně s Gaggenau spotřebiči po elegantní obývací prostor s krbem.

Dům je tak navržen, aby spojil vnitřní a vnější prostory. Přímý přístup k velkým krytým i odkrytým terasám vede k nádhernému bazénu a tropické zahradě navržené profesionálním designérem. Solární terasa nabízí panoramatický výhled na Středozemní moře, ideální pro sledování východu a západu slunce.

Vila Vida Del Mar je vynikajícím příkladem rezidenčního bydlení v žádané oblasti Marbesa, blízko golfových hřišť a místních služeb. Krátká jízda vás dovede do světoznámých míst jako jsou Elvira, Marbella nebo Puerto Banus, jednoho z nejexkluzivnějších jachtařských přístavů na světě.

Oblíbené

Ref: 231924

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

U pláže
Doporučená
Developerský Projekt
Od € 5.980.000

Black Pearl, Marbella

4
4
500 m2
Developerský Projekt
Od € 3.150.000

Absolute Banus, Marbella

5
5
802 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar