Výsledky vyhledávání

Výjimečná Casa Morisca, Benahavis

€ 4.750.000

Přehled

  • Updated On:
  • 3 října, 2023
  • 7 L.
  • 7 K.
  • 815 m2

Popis

Casa Morisca je výjimečná luxusní vila postavená na dominantním pozemku v rámci golfového rezortu Marbella Club. Tento majetek dokonale spojuje tradiční andaluskou a Alhambrovou architekturu s klasickými i moderními styly a odráží pečlivou pozornost věnovanou detailům. Navržená a postavená současným majitelem, tato vícepodlažní vila nabízí centrální atrium, mramorové schodiště a výtah, což z ní činí vrchol stylu a nádhery.

Rozkládající se na obrovském pozemku o rozloze 5000 m2, vila nabízí nepřekonatelné panoramatické výhledy. Zajímavostí je pohled na španělské venkovské scenérie, Gibraltar, Středozemní moře, africké pobřeží a upravené zelené plochy prestižního golfového rezortu. Její strategická poloha nejenže slibuje nádherné výhledy, ale také poskytuje komfort 24/7 ostrahy, stravovacích možností přímo v areálu a špičkových volnočasových zařízení.

S dobrou dostupností k vysoce hodnoceným mezinárodním školám a srdci Marbelly je tento jedinečný majetek jak rezidencí plnou charakteru, tak moderním rodinným domovem, který zaručuje život v nejvyšší soukromí a luxusu.

Oblíbené

Ref: 231952

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Developerský Projekt
Doporučená
Developerský Projekt
Od € 13.500.000

Mansion La Zagaleta, Benahavis

8
9
1,900 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar