Výsledky vyhledávání

Zrekonstruovaná Rodinná Vila, Marbella

€ 4.695.000

Přehled

  • Updated On:
  • 8 října, 2023
  • 5 L.
  • 5 K.
  • 581 m2

Popis

Kompletně zrekonstruovaná rodinná vila s úchvatným výhledem na moře v srdci Golf Valley, Nueva Andalucia. Casa Nevis je moderním pojetím typicky andaluské architektury, je nádherně zařízená a vyzdobená, nabízí senzační životní styl, je postavena s vysoce kvalitními specifikacemi a její vynikající poloha činí z této nemovitosti ideální domov v Marbelle.

Vila se nachází v klidné a soukromé slepé uličce a má výhled na tropické výhledy a udržovanou zahradu, bazén zajišťující klidnou atmosféru pro relaxaci a užívání si úžasného počasí, které Marbella nabízí. Vila vás přivítá v elegantním otevřeném obývacím pokoji, zařízeném a vyzdobeném s důrazem na detaily. Tento otevřený prostor má okna od podlahy ke stropu, která umožňují dostatek přirozeného světla, jež se dokonale snoubí s neutrální barevnou paletou nábytku.

Vila se může pochlubit soukromým bazénem s kaskádou, chill-outem a grilem, který vytváří relaxační a luxusní venkovní obytný prostor.Skládá se z celkem 5 ložnic, přičemž v přízemí najdete honosné hlavní apartmá se šatnou a kompletní koupelnou a přímým vstupem do zahrady s krásným výhledem směrem k moři.

Kromě několika venkovních obývacích prostor a spousty zábavy se nemovitost může pochlubit také velkorysým suterénem s obývacím pokojem a hernou a na míru navrženou vinotékou. Skutečně úžasný dům se nachází v jedné z nejlepších lokalit Marbelly!

Oblíbené

Ref: 233991

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Luxusní
Doporučená
€ 2.250.000

Vila s Výhledem na Moře a Hory

5
5
201 m2
Luxusní

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar