Výsledky vyhledávání

Zrekonstruovaný Dům, Mijas

€ 1.145.000

Ref: 233420

Přehled

  • Updated On:
  • 6 října, 2023
  • 4 Lož.
  • 2 Kou.
  • 354 m2

Popis

Tento kompletně zrekonstruovaný dům v Mijas Golf v prvotřídní lokalitě na Costa del Sol představuje vrchol luxusu s nejmodernější technologií a modernistickou architekturou. Nemovitost nabízí slanovodní bazén obklopený kvalitními protiskluzovými dlaždicemi, dvojité prosklené stěny a kuchyň Nolte s elektrospotřebiči ovládanými přes smartphone. Vila má čtyři ložnice s 2,5 luxusními koupelnami a nabízí rozsáhlé soukromé terasy pro další zábavný prostor.

Oblast se pyšní širokou škálou vybavení, jako jsou nádherné pláže, restaurace a golfová hřiště, což ji činí oblíbeným místem pro všechny věkové kategorie a národnosti. Jen kousek odtud je malebná bílá vesnice Mijas, populární turistická destinace.

Nemovitost je plná vysoce kvalitního vybavení, od bezklíčového vstupu a bezpečnostního zasklení po porcelánovou kamennou podlahu a CCTV přístupné ze všech ložnic. Nemovitost je plně zařízená s několika osobními výjimkami, což ji činí připravenou k nastěhování pro ty, kteří hledají dokonalou kombinaci luxusu a technologie.

Oblíbené

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Na prodej
Doporučená
Doporučená
Developerský Projekt
€ 895.000

ALTOS DE CAMPO MIJAS, Mijas

5
4
350 m2

Další

Porovnejte nabídky

Radek Sprenar