Výsledky vyhledávání

Zrekonstruovaný Luxusní Apartmán | Granados del Mar, Estepona

€ 2.350.000

Přehled

  • Updated On:
  • 26 května, 2024
  • 4 L.
  • 3 K.
  • 188 m2

Popis

Tento elegantní apartmán s 4 ložnicemi a 3 koupelnami byl kompletně zrekonstruován na nejvyšší standardy a představuje jedinečnou příležitost vlastnit luxusní apartmán přímo na pláži v Esteponě. Orientovaný na jih, nabízí nemovitost přibližně 190 m2 obytné plochy a 55 m2 soukromé terasy s úžasným výhledem na moře a dobře udržované subtropické zahrady. Apartmán má mnoho luxusních prvků, jako jsou elegantní podlahy, moderní otevřená kuchyně s německými spotřebiči, exkluzivní moderní nábytek, vestavěné skříně na míru, zvukový systém Bang & Olufsen a elektronický krb. S prvotřídní polohou a luxusními prvky tento apartmán nabízí výjimečný životní zážitek. Součástí je podzemní parkoviště a skladovací prostor. Los Granados del Mar je jedna z nejexkluzivnějších urbanizací na New Golden Mile s dechberoucím výhledem na moře. Její kombinace krásně udržovaných zahrad a luxusních zařízení, jako je restaurace na místě, vyhřívaný krytý bazén, 2 venkovní bazény, posilovna, turecká lázeň, sauna, jacuzzi a 24hodinová ostraha, dělají z této komunity jedinečné místo. Má přímý přístup na pláž a je velmi blízko ke všem vybavenostem, obchodům, školám, restauracím vyšší třídy, nově postavenému komplexu Laguna Villa a centru Estepony. The south facing property comes with around 190 m2 of living space and 55 m2 of private terrace with amazing views of the Mediterranean and the well-maintained subtropical gardens. The apartment has many luxurious features such as elegant floors, a modern open plan kitchen with German appliances, exclusive contemporary furniture, tailormade wardrobes, a Bang & Olufsen sound system and an electronic fireplace. With its prime location and luxurious features, this apartment offers an exceptional living experience. It comes with an underground parking and a storage room.

Los Granados del Mar is one of the most exclusive urbanizations on the New Golden Mile with breathtaking views of the Mediterranean Sea. Its combination of beautifully maintained gardens and luxurious facilities such as an on-site restaurant, a heated indoor pool, 2 outdoor pools, a gym, a Turkish bath, a sauna, a Jacuzzi and 24h security make this community one of a kind. It has direct beach access and is very close to all amenities, shops, schools, high class restaurants, the newly build Laguna Villa complex and the center of Estepona.

Oblíbené

Ref: 297601

Klikněte na libovolnou fotografii a posouvejte.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Odpověď e-mailem můžete očekávat do 24 hodin. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou nabídku nemovitostí zdarma nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Neznáte Costa del Sol?

Podívejte se na video!

Chcete Být Napřed?

Buďte první, kdo je informován o novinkách na trhu!

Podobné Nemovitosti

Podobné nabídky

Doporučená
Doporučená
Doporučená

Další

Porovnejte nabídky