Výsledky vyhledávání

Nemovitosti u Golfu​

Můžeme Vám pomoci s nákupem jakékoliv nemovitosti na trhu. Nemovitosti, které vidíte níže, jsou jen ukázkou toho, co nabízíme.

Jelikož zde žijeme celoročně, tak máme hlubokou znalost trhu a nabízíme Vám personalizovaný výběr nemovitostí a komplexní služby zdarma a bez závazků.

Kontaktujte nás a získejte nejen spolehlivého partnera, ale i jistotu, že celý proces nákupu nemovitosti proběhne hladce. 

Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
€ 925.000

El Duende, Estepona

4
3
380 m2
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Od € 495.000

Naya Residences, Estepona

2
2
92 m2
Developerský Projekt
Od € 289.000

Abril | Moderní Apartmány u Golfu

2
2
70 m2
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Doporučená
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Od € 896.000

Marea | Od Značky Missoni, Casares

3
2
220 m2
Golf Setting

Exkluzivní Umístění

Golfové nemovitosti leží na exkluzivních místech a nabízejí úžasné panoramatické výhledy na greeny a okolní krajinu.

Zajímavé Finanční Výnosy z Pronájmu​

Golfoví nadšenci z celého světa přijíždějí na pobřeží Costa del Sol díky úžasnému celoročnímu počasí, takže existuje velký zájem o pronájem nemovitostí u golfových hřišť, což majitelům zajišťuje stálý příjem.
golf marbella1
Finca Cortesin 1

Růst Tržní Ceny Nemovitostí

Vzhledem k omezenému počtu prvotřídních nemovitostí u golfových hřišť a rostoucímu mezinárodnímu zájmu o golfovou turistiku mohou golfové nemovitosti nabídnout významné zhodnocení díky své jedinečné poloze a přitažlivosti pro golfové nadšence po celém světě.

Výhody Životního Stylu

Majitelé mají přímý přístup do golfových areálů, kluboven a dalších zařízení. Golfová komunita také nabízí možnosti navazování kontaktů s podobně smýšlejícími lidmi.
Golf Properties 1
ImageGlass f3cblzel1g

Zdraví a Pohoda

Bydlení poblíž golfového hřiště může pozitivně ovlivnit jak fyzické, tak psychické zdraví. Golfové areály často nabízejí klidné a relaxační prostředí, které je ideální pro duševní pohodu. Kromě toho přístup k sportovním aktivitám jako je golf podporuje fyzickou kondici a celkovou vitalitu.

Celoroční Poptávka​

Zatímco u nemovitosti na pláži může docházet k sezónním výkyvům, golf zůstává celoročním lákadlem a udržuje stálou poptávku po nemovitostech v sousedství nebo v golfových komunitách.
Las Brisas 1

Hledáte něco konkrétního?

Použijte funkci rozšířeného vyhledávání a projděte si rozsáhlou nabídku nemovitostí. Pokud máte zájem, můžeme pro Vás připravit exkluzivní nabídku dle Vašich preferencí – včetně nemovitostí tzv. „pocket listing“., a těch, které nejsou uvedeny na našich webových stránkách (většina).

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

E-mailem odpovídáme ve stejný den. Rádi Vám připravíme nezávaznou nabídku na míru nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Porovnejte nabídky

Proč zrácet čas?

S námi získáte přístup ke všem nemovitostem na trhu a navíc Vám nabídneme naše kompletní služby zdarma a bez závazků. Žijeme a pracujeme ve Španělsku celoročně. Kontaktujte nás ještě dnes a udělejte první krok na cestě k Vašemu domovu u moře.