5 Nejlepších Pláží v Esteponě

Aktualizováno dne: 28 dubna, 2024

OBSAH

Chcete prozkoumat pláže Estepony? Náš průvodce 5 nejlepšími plážemi Vám poskytne rychlý přehled. Ideální pro výlet – s rodinou, přáteli nebo i sám. Pláže Estepony nabízejí vše od zábavných dnů venku po klidný odpočinek. Ať už máte rádi živá místa s mnoha aktivitami nebo klidné kouty pro relaxaci, najdete zde pláž přesně pro Vás.

1. Playa de la Rada

Playa Rada Beach in Estepona

Pláž Playa de La Rada v Esteponě je pláží pro každého! Je dlouhá, více než 2,5 kilometrů, takže je dostatek místa pro všechny. Navíc je velmi čistá, dokonce získala speciální ocenění modré vlajky. Je hned vedle města, takže se tam dostanete velmi snadno.

 

Pláž je dostatečně velká, takže nikdy nepůsobí přeplněně, i když se tam sejde hodně lidí. Pro děti je zde zábavné hřiště a pokud máte hlad nebo potřebujete místo k sezení, je zde mnoho plážových barů, které nabízejí jídlo a lehátka. Je perfektní pro rodiny nebo kohokoli, kdo chce strávit zábavný den u moře.

2. Playa del Saladillo

Playa del Saladillo

Pláž Playa Del Saladillo v Esteponě je dlouhá, krásná pláž, která se rozprostírá na více než 2,6 kilometrech, nachází se na Nové Zlaté míli. Je to perfektní místo, pokud hledáte klidný den u moře. Atmosféra je opravdu uklidňující, takže si můžete odpočinout a užívat si zvuk vln. Tato pláž má vše, co potřebujete. Můžete si také pronajmout lehátka, což zajišťuje pohodlí.

3. Playa del Cristo

Playa del Cristo Beach in Estepona

Pláž Playa del Cristo v Esteponě je menší, chráněná zátoková pláž na západ od přístavu. Je to perfektní místo pro rodiny, zejména s malými dětmi, protože voda je klidná a není příliš hluboká.

 

Pláž má skvělou atmosféru. Najdete zde pár plážových barů, kde si můžete dát něco k snědku, vychutnat si nějaké nápoje a nebo si pronajmout lehátka. A pokud milujete západy slunce, tady budete mít zážitek. Je to jedno z nejlepších míst pro sledování západu slunce, což z ní dělá oblíbené místo jak pro místní, tak pro návštěvníky, kteří si chtějí odpočinout a nasát její krásu.

4. Playa de Guadalmansa

Playa de Guadalmansa Beach in Estepona

Pláž Playa de Guadalmansa v Esteponě je tichá, klidná pláž a dlouhá. Má plážový bar, kde si můžete dát něco k pití nebo k jídlu.

 

Pokud hledáte klidné místo daleko od všech rušných míst, zejména v létě, tato pláž je perfektní. Můžete podniknout dlouhé procházky podél pobřeží, cítit vánek a poslouchat vlny. A pokud máte chuť na trochu dobrodružství, můžete vyzkoušet kite surfing a další vodní sporty. Je to skvělé místo pro každého, kdo si chce odpočinout a možná vyzkoušet nový sport.

5. Playa del Castor & Playa del Velerín

Playa del Velerin

Pláže Playa del Castor a Playa del Velerín v Esteponě jsou dvě velké propojené pláže. Jsou skvělé pro klidné procházky a vodní sporty, jako je kite surfing. Navíc je zde skvělý plážový bar, kde si můžete odpočinout a vychutnat si nějaké jídlo a nápoje.

Autor: Lucie Špreňarová

Lucie Sprenarová je Founder & CEO společnosti LUCKY SOL REAL ESTATE. Díky titulu z ekonomické obchodní školy, dlouholetým zkušenostem v oblastiCosta del Sol a bohatou zkušeností v oblasti služeb zákazníkům, má Lucie k nemovitostem osobitý, osobnější přístup. Je známá pro svou opravdovou vášeň, sociální dovednosti a lásku k Costa del Sol a snaží se zajistit, aby každý klient dostal výjimečné služby.

Chcete odebírat náš blog?

Získejte naše nejcennější tipy přímo do své e-mailové schránky!

Nejnovější články

Prozkoumejte 5 nejlepších pláží v Esteponě.
Zjistěte, proč je Costa del Sol novou horkou oblastí pro nemovitosti a kvalitní životní styl.
Objevte Golden Mile, nejluxusnější adresu Marbelly.

Porovnejte nabídky