Výsledky vyhledávání

MANILVA

Manilva je půvabné pobřežní městečko na jihozápadním okraji pobřeží Costa del Sol. Manilva je známá svými krásnými plážemi, rušným přístavem a vzkvétajícím realitním trhem. Nabízí zajímavou kombinaci volnočasových a investičních příležitostí.

PROČ MANILVA?

Manilva je harmonickým spojením malebného přímořského charakteru a stále se rozšiřujícího portfolia moderních nemovitostí. Toto město je vynikající volbou pro milovníky moře, kteří nechtějí obětovat pohodlí a výhody moderního života.

Počasí

Manilva se těší středomořskému podnebí s teplými léty a mírnými zimami. Toto příjemné počasí umožňuje celoroční užívání si pláží a venkovních aktivit.

PLÁŽE A PŘÍSTAV

Mezi největší lákadla Manilvy patří její pláže. Nejde však jen o písek a moře; přístav La Duquesa jim dodává další vrstvu přitažlivosti. Je centrem gastronomických zážitků, nakupování a plavby lodí, což z něj činí živou součást města.

Pláž Manilva

JÍDLO A KULTURA

Od restaurací s mořskými plody poblíž přístavu po tradiční španělské kavárny v centru města nabízí Manilva různé kulinářské zážitky. Město také pořádá několik každoročních festivalů, které odrážejí jeho bohaté kulturní dědictví.

Manilva Port

 

GOLF

I když Manilva není tak známá jako některá jiná místa na pobřeží Costa del Sol, má svá vlastní okouzlující golfová hřiště, která jsou ideální pro pohodovou hru.

NEMOVITOSTI

V celé Manilvě se staví nové projekty, což z ní činí vznikající hotspot pro investice do nemovitostí. Ať už máte zájem o nemovitost na pláži nebo dům blíže k přístavu, Manilva nabízí řadu možností, které uspokojí místní i mezinárodní investory.

Manilva Nemovitosti

INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Manilva nabízí řadu dostupnějších realitních možností, zejména s probíhajícími novými developerskými projekty. Ať už hledáte nemovitost blízko pláže nebo blízko přístavu La Duquesa, trh s nemovitostmi v Manilvě nabízí různé možnosti.

DOPRAVA

Manilva má dobré silniční spojení a jsou k dispozici možnosti veřejné dopravy. Chcete-li však volně prozkoumat okolní oblasti, doporučujeme půjčit si auto.

Porovnejte nabídky