Výsledky vyhledávání

mijas

Vítejte v Mijas, malebném městečku na pobřeží Costa del Sol. Mijas, známý svými bílými budovami, kvalitními golfovými hřišti a úžasnými výhledy na pobřeží, nabízí klidný, ale pulzující životní styl. Tento průvodce vám pomůže objevit mnoho aspektů života v Mijas.

PROČ MIJAS?

VYVÁŽENÝ ŽIVOTNÍ STYL

Mijas nabízí to nejlepší z obou světů: klid tradiční španělské vesnice a moderní vybavení, které byste v rušné turistické destinaci očekávali. Místní atmosféra je přátelská a přívětivá, takže je ideální pro rodiny, důchodce a každého, kdo si chce užívat života pomaleji.

Počasí

Mijas těží ze středomořského klimatu s teplými léty a mírnými zimami. I když se nemusí pochlubit tolika slunečnými dny jako Marbella, počasí je stále příznivé pro venkovní aktivity po většinu roku.

PLÁŽE

Pobřeží poblíž Mijas je poseté krásnými plážemi, zatímco samotné město je obklopeno přírodními parky a turistickými stezkami. Ať už jste milovníkem pláže nebo přírody, Mijas má co nabídnout.

Pláž Mijas

JÍDLO A KULTURA

V Mijas si můžete vychutnat různé kulinářské zážitky, od místních tapas barů až po gurmánské restaurace. Město je také bohaté na kulturní akce, včetně tradičních španělských festivalů a řady divadelních představení.

chrome X2nMbMvLCA

GOLF

Mijas je skvělým místem pro milovníky golfu a nabízí několik krásně navržených golfových hřišť. Nejedná se o ledajaká golfová hřiště; jsou dobře udržované a nabízejí výzvy pro všechny úrovně dovedností.

NEMOVITOSTI

Trh s nemovitostmi v Mijas je rozmanitý a pokrývá různé rozpočty. Od moderních apartmánů po vily ve venkovském stylu, Mijas má řadu typů nemovitostí. Nová zástavba dodává městu na atraktivitě a činí z něj oblast, která stojí za zvážení pro investici.

Mijas Nová výstavba

DOPRAVA

Mijas je dobře dostupný městskou hromadnou dopravou, ale pro větší svobodu při objevování se doporučuje půjčení auta. Díky své poloze je město vhodné pro jednodenní výlety do jiných částí na Costa del Sol.

Porovnejte nabídky