Výsledky vyhledávání

Nemovitosti u Pláže​

Můžeme Vám pomoci s nákupem jakékoliv nemovitosti na trhu. Nemovitosti, které vidíte níže, jsou jen ukázkou toho, co nabízíme.

Jelikož zde žijeme celoročně, tak máme hlubokou znalost trhu a nabízíme Vám personalizovaný výběr nemovitostí a komplexní služby zdarma a bez závazků.

Kontaktujte nás a získejte nejen spolehlivého partnera, ale i jistotu, že celý proces nákupu nemovitosti proběhne hladce. 

Developerský Projekt
Doporučená
Doporučená
€ 1.795.000

Luxusní Dům u Pláže, Estepona

4
3
249 m2
Doporučená
€ 380.000

Apartmán Casares del Mar

2
1
75 m2
Doporučená
Doporučená
€ 1.995.000

Plážový Penthouse, Estepona

2
3
115 m2
U pláže
€ 895.000

Apartmán Menara Beach, Estepona

2
2
113 m2
Doporučená
Doporučená
Doporučená
Doporučená
Doporučená
Doporučená
Sotogrande

Dechberoucí Výhledy

Představte si, jak si vychutnáváte snídani na terase s nádherným výhledem na moře nebo do krásné palmové zahrady s bazénem. Všechno vám bude připadat snazší a to vám dodá energii na celý den.

Zajímavé Finanční Výnosy z Pronájmů​

Díky své vynikající poloze u moře mají tyto nemovitosti vyšší ceny za pronájem, zejména během hlavní turistické sezóny, což majitelům nemovitostí zaručuje lukrativní výnosy.

Holiday Rentals
Health Benefits

Životní Styl u Pláže

Je to oáza klidu, kde západ slunce nad mořem může být vaším večerním rituálem a šum vln je stálým pozadím vašeho života. Tento idylický způsob života nabízí nejen relaxaci, ale i pocit svobody a harmonie s přírodou. Bydlení na pláži je také spojeno s mnoha dalšími výhodami pro zdraví jako snížení stresu, lepší spánek a více možností pro fyzické aktivity.

Zhodnocení Nemovitosti

Omezená nabídka plážových nemovitostí a nedostatku pozemků pro výstavbu nových projektů zajišťuje nepřetržitou poptávku, což vede ke stálému zvyšování hodnoty nemovitosti v průběhu času.

a 1

Hledáte něco konkrétního?

Použijte funkci rozšířeného vyhledávání a projděte si rozsáhlou nabídku nemovitostí. Pokud máte zájem, můžeme pro Vás připravit exkluzivní nabídku dle Vašich preferencí – včetně nemovitostí tzv. „pocket listing“., a těch, které nejsou uvedeny na našich webových stránkách (většina).

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

E-mailem odpovídáme ve stejný den. Rádi Vám připravíme nezávaznou nabídku na míru nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Porovnejte nabídky

Proč zrácet čas?

S námi získáte přístup ke všem nemovitostem na trhu a navíc Vám nabídneme naše kompletní služby zdarma a bez závazků. Žijeme a pracujeme ve Španělsku celoročně. Kontaktujte nás ještě dnes a udělejte první krok na cestě k Vašemu domovu u moře.