Výsledky vyhledávání

Novostavby a Projekty​

Můžeme Vám pomoci s nákupem jakékoliv nemovitosti na trhu. Nemovitosti, které vidíte níže, jsou jen ukázkou toho, co nabízíme.

Jelikož zde žijeme celoročně, tak máme hlubokou znalost trhu a nabízíme Vám personalizovaný výběr nemovitostí a komplexní služby zdarma a bez závazků.

Kontaktujte nás a získejte nejen spolehlivého partnera, ale i jistotu, že celý proces nákupu nemovitosti proběhne hladce. 

Vědeli jste že:

Stejná Cena

Ať už se rozhodnete pro spolupráci s LUCKY SOL nebo půjdete přímo k developerovi, cena zůstává stejná, neexistuje žádná sleva. Realitní kanceláře nemohou ceny měnit a není možné s developerem vyjednávat. S námi však získáte nespočet výhod.

Hledání na Míru

Připravíme pro Vás personalizované portfolio projektů na základě Vašich preferencí a požadavků. Vzhledem k tomu, že máme přístup ke všem projektům na trhu a spolupracujeme se všemi developery, neunikne Vám žádná příležitost.

Osobní Prohlídky

Prohlídky jsou naplánované v čase podle Vašeho harmonogramu jedna za druhou. Během každé prohlídky nabízíme naše upřímné názory na projekt, investiční hodnotu, lokalitu a životní styl, který je s projektem spojený.

Podpora v Češtině

Během celého procesu můžete pohodlně komunikovat v českém jazyce. Náš tým je zde, aby Vám pomohl na každém kroku. V případě, že půjdete k developerovi sami, komunikace například ve smlouvách bude pouze ve španělštině.

Právní Podpora

Naše spolupráce se zkušenou právní kanceláří zajišťuje, že obdržíte komplexní právní služby, jako je připravování a ověřování všech smluv a dokumentů, ověření bankovní záruky, zpracování plateb, registrace nemovitosti a mnoho dalšího.

Servis po prodeji

Nabízíme komplexní servis po prodeji, včetně správy nemovitosti, vybavení nemovitosti, pronájmů, renovací a dalších služeb. Kromě toho získáte přístup k naší široké síti profesionálních kontaktů.

Developerský Projekt
Od € 299.000

Arrecife | Výhledy na Moře, Casares

2
2
95 m2
Developerský Projekt
Od € 331.000

Blau | Dechberoucí Výhledy, Estepona

2
2
79 m2
Developerský Projekt
Od € 337.000

Sunset Bay, Estepona

3
2
105 m2
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Od € 301.300

Moderní Apartmány v Centru Málagy

2
2
78 m2
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
Developerský Projekt
€ 452.000

Lagumare, Estepona

3
2
95 m2
Developerský Projekt
€ 925.000

El Duende, Estepona

4
3
380 m2
New Developments

Moderní Design A Vybavení

Nové projekty často nabízejí prémiové vybavení, které výrazně zvyšuje komfort a pohodlí bydlení. Jsou to především bazény, posilovny, SPA, krásné zahrady, dětská hřiště, komunitní centra nebo klubovny.

Zajímavé Finanční Výnosy z Pronájmu

Krátkodobý pronájem v novostavbách na Costa del Sol představuje atraktivní investiční příležitost a zároveň i možnost užívat nemovitost jako druhý domov. Klienti upřednostňuji moderní zařízené apartmány před staršími nemovitostmi. Tento typ pronájmu je ideální zejména vzhledem k celoročnímu turistickému ruchu a díky zimní golfové sezóně, což zajišťuje stabilní příjem.

New 1 1
New 2 1

Nižší Náklady na Nemovitost

Novostavby nabízejí minimální nároky na údržbu, díky použití moderních stavebních postupů a materiálů. Tyto apartmány jsou postaveny tak, aby byly odolné a snižovaly potřebu a náklady na časté opravy. Navíc v případě výskytu jakýchkoli problémů po dokončení stavby, záruka od developera obvykle pokryje náklady na opravy, což zajišťuje, že vaše nemovitost zůstane v optimálním stavu bez dalších finančních nákladů z vaší strany.

Přizpůsobení

V závislosti na fázi, ve které nemovitost kupujete, můžete mít možnost si vybrat design dlažby, obkladu v koupelnách, barvu kuchyně atd. podle svého vkusu. Někteří developeři umožňují kupujícím změnit dokonce i dispozice apartmánu nebo vily.

New 3 1

Hledáte něco konkrétního?

Použijte funkci rozšířeného vyhledávání a projděte si rozsáhlou nabídku nemovitostí. Pokud máte zájem, můžeme pro Vás připravit exkluzivní nabídku dle Vašich preferencí – včetně nemovitostí tzv. „pocket listing“., a těch, které nejsou uvedeny na našich webových stránkách (většina).

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

E-mailem odpovídáme ve stejný den. Rádi Vám připravíme nezávaznou nabídku na míru nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Porovnejte nabídky

Proč zrácet čas?

S námi získáte přístup ke všem nemovitostem na trhu a navíc Vám nabídneme naše kompletní služby zdarma a bez závazků. Žijeme a pracujeme ve Španělsku celoročně. Kontaktujte nás ještě dnes a udělejte první krok na cestě k Vašemu domovu u moře.