Výsledky vyhledávání

Penthouse v

Bahia de La Plata, Estepona

Nachází se v komplexu Bahia de La Plata se špičkovým vybavením, jako je soukromý střešní bazén, společné bazény, lázně, posilovna, nádherný výhled na moře a další.

chrome kZph1ZmqTh removebg preview

BAHIA DE LA PLATA PENTHOUSE | 180-420 € / NOC

POLOHA

Pouhých 8 minut jízdy od centra města Estepona najdete v blízkosti vše, co potřebujete. Obchody, restaurace, golfová hřiště a další místa jsou hned za rohem. Přímo u komplexu je dokonce restaurace! Pro pohyb po okolí je sice užitečné mít auto, ale v případě potřeby je v blízkosti autobusová zastávka.

VÝHLEDY

Každý den se probudíte s nádherným výhledem na moře! Ze sluncem zalitých teras je výhled na Středozemní moře, Gibraltar a dokonce i na Afriku. Jsou ideálním místem pro pohodovou snídani, nebo večerní posezeni s rodinou a přáteli. A hlavně se nezapomeňte podívat na soukromý střešní bazén. Je to skvělé místo, kde se můžete vykoupat a kochat se nekonečným výhledem na moře!

PROSTOR

Tento penthouse je především o pohodlí. Kuchyň je plně vybavená – ať už si připravujete rychlou snídani nebo velkou večeři, najdete v ní vše, co potřebujete. V ložnicích najdete čisté povlečení a ručníky a v hlavní místnosti je trezor na vaše cennosti. Nezapomeňte, že třetí ložnice a střešní bazén jsou v patře.

VYBAVENÍ

K dispozici máme také vysokorychlostní Wi-Fi (300 Mb/s), klimatizaci a topení a bezplatné parkování v garáži. A nebojte se – pro váš klid je tu nepřetržitá ostraha.

VHODNÉ PRO RODINY S DĚTMI

Cestujete s dětmi? Máme pro vás dětskou postýlku a vysokou židličku zdarma.

ZAVOLEJTE NÁM už DNES | +420 777 947 749

Nebo nám napište. E-mailem odpovídáme do 24h. Rádi vám uděláme nabídku na míru.

Odesláním souhlasíte s tím, že vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů. Souhlasíte také s tím, že vás můžeme kontaktovat ohledně nemovitostí a životního stylu na Costa del Sol.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

JSOU POVOLENA DOMÁCÍ ZVÍŘATA?

Obvykle nejsou domácí zvířata povolena, ale mohou existovat výjimky, neváhejte nás kontaktovat a zeptat se.

POTŘEBUJETE AUTO?

Pronájem auta není v tomto apartmánu nutný, pokud vám nevadí chůze pěšky. Osobně však pronájem auta doporučujeme bez ohledu na to, kde na Costa del Sol pobýváte, je to prostě jednodušší a vhodné pro výlety po okolí. Naším doporučením pro půjčovnu aut je společnost Marbesol.

EXISTUJÍ NĚJAKÉ SLEVY?

Na měsíční pobyty mimo sezónu poskytujeme výrazné slevy. U dvoutýdenních slev je tato možnost také. Neváhejte použít níže uvedený kontaktní formulář a zeptat se na cokoli, co vás zajímá.

KDY JE BAZÉN OTEVŘEN?

V této urbanizaci jsou celkem 4 bazény. 1 je soukromý střešní bazén, je samozřejmě otevřen 24 hodin denně, není však vyhřívaný. 2 bazény jsou venku, v komplexu, ty jsou zpravidla otevřeny od dubna do října. Poslední bazén je uvnitř, je vyhřívaný a zpravidla se otevírá v zimě. Uvnitř je také vířivka, lázně a posilovna.

 

Porovnejte nabídky