Výsledky vyhledávání

Služby pro Kupující​

Najděte svůj vysněný druhý domov s našimi službami pro kupující.

Hledání Nemovitosti na Míru

Nákup nemovitosti je velkým životním a finančním rozhodnutím.

Hledání nemovitosti není pouze o procházení inzerátů na internetu. Jde o pochopení toho, co máte rádi, jaký druh odpočinku preferujete, o Vaše zájmy a hobby, a také o Vaše finanční možnosti. Až budeme mít od Vás tyto informace a porozumíme Vašim specifickým potřebám ohledně nemovitosti, využijeme našich širokých kontaktů a hluboké lokální znalosti k nalezení Vašeho druhého domova, který skutečně odpovídá Vaší představě. Zároveň Vám poskytneme podporu během celého procesu nákupu, aby vše proběhlo hladce a efektivně.

Na rozdíl od České republiky, zde na Costa del Sol máme přístup ke všem nemovitostem na trhu. To znamená, že nemusíte komunikovat s více agenturami, abyste našli svůj ideální domov. Můžeme Vám pomoci s nákupem jakékoliv nemovitosti, která Vás zajímá, což zjednodušuje Váš proces vyhledávání. 

Hledáme tu nejlepší nemovitost pro VÁS, bez ohledu na provizi nebo časový rámec, protože nejdůležitější je pro nás Vaše spokojenost.

Your home
Legal Financial Assistance

Právní a Finanční Podpora

Koupě nemovitosti v jiné zemi by měla být vzrušující, nikoli stresující.

Spojíme Vás s renomovanou právní kanceláří, která se specializuje na pomoc kupujícím jako jste vy. 

Tento právní tým se postará o veškerou administrativu, zajistí, aby byl každý aspekt transparentní a právně bezpečný. Mohou Vám pomoci se vším, co potřebujete ke koupi nemovitosti, od otevření bankovního účtu a získání N.I.E (číslo pro identifikaci cizinců), až po navigaci procesem zajištění hypotéky a poradenství ohledně daní spojených s nemovitostmi. 

S rozsáhlými zkušenostmi v oblasti nemovitostního práva a závazkem nabízet konkurenceschopné sazby pracuje tato právní kancelář na tom, aby byl Váš nákup nemovitosti co nejjednodušší a nejpřímější.

Komfortní Komunikace

Víme, že nákup nemovitosti v cizí zemi s jazykem, který neovládáte, odlišným právním systémem a kulturou se může zdát děsivý. 

My Vás ale těmito všemi aspekty provázíme a nabízíme vysvětlení a plnou podporu, abychom zajistili hladký průběh celého procesu. Důvěra a otevřená komunikace s Vámi po celou dobu procesu je základem našeho jednání. 

Mountain View
Property Viewings

Prohlídky Nemovitostí

Usnadňujeme Vám hledání nemovitosti tím, že organizujeme prohlídky vybraných nemovitostí podle Vašeho časového plánu.

Poskytujeme Vám naše upřímné názory na každou nemovitost a její okolí. Nezáleží na tom, kolik nemovitostí si chcete prohlédnout. Poskytujeme Vám všechny důležité informace, které potřebujete, abyste se cítili jistí a dobře informovaní, tak abyste učinit nejlepší rozhodnutí.

Vyjednávání

Koupě nemovitosti zahrnuje vyjednávání, a my jsme zkušení v získávání pro Vás nejlepších možných podmínek.

Přistupujeme k vyjednávání s jasným porozuměním vašich priorit a hodnotě nemovitosti. Využíváme našich rozsáhlých znalostí trhu, abychom vyjednávali ve vašem zájmu, a zajistili, že zaplatíte férovou a pro Vás výhodnou cenu. Zaměřujeme se na všechny důležité detaily – od nákladů spojených s uzavřením kupní smlouvy až po termíny.

Naším cílem je získat pro Vás výhodnou a finančně rozumnou dohodu. Mluvíme otevřeně a pevně zastupujeme vaše zájmy, abychom vyjednávání udělali snadným a úspěšným.

Negotiation 1
Honesty Integrity

Upřímnost & Integrita

Vaše priority jsou pro nás vždy na prvním místě.

Vážíme si důvěry, kterou do nás vkládáte, a Vaší konečnou spokojenost považujeme za pravý znak našeho úspěchu. Naší misí je najít pro Vás nemovitost, která splní všechny Vaše požadavky, bez ohledu na to, kolik času nebo úsilí to vyžaduje. Usilujeme o budování dlouhodobých vztahů s klienty, nikoli o rychlé uzavírání smluv.

Podpora po Prodeji

Výběr správné realitní agentury je více než jen o její schopnosti najít Vám nemovitost. 

My po koupi nemovitosti zůstáváme vaším hlavním kontaktem pro všechny realitní služby na Costa del Sol. To zahrnuje poskytování kompletních služeb souvisejících s pronájmem správou nemovitosti, doporučení nezbytných služeb a mnoho dalšího. Mít spolehlivou agenturu, na kterou se můžete spolehnout a která s Váma nepřestane komunikovat hned po uzavření smlouvy, je zásadní, obzvláště pokud nemovitost není vaším hlavním bydlištěm.

Jsme připraveni být Vaším partnerem v oblasti realitních služeb, dlouho po koupi nemovitosti.

ImageGlass 2tf1RbYFUn
Market Updates

Aktualizace

Být neustále informován o realitním trhu je klíčové.

Pokud se na současném trhu nenachází ta správná nemovitost pro Vás, aktivně pokračujeme v monitorování trhu a jakmile se objeví nemovitost, která splňuje vaše kritéria, dozvíte se to jako první. Navíc nám naše silná síť umožňuje včasný přístup k mnoha nemovitostem dříve, než jsou inzerovány pro veřejnost. Některé námi nalezené nemovitosti nemusí být nikdy veřejně viditelné, což Vám dává exkluzivní přístup ke speciálním nabídkám. 

Neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoli dotazů nebo obav. Rádi se staneme Vaším realitním partnerem a zajistíme pro vás hladký průběh celého procesu.

Zavolejte Nám Dnes |
+420 724 296 929

Nebo nám napište. E-mailem Vám odpovíme do 24h. Rádi Vám připravíme nezávaznou nabídku na míru nebo zodpovíme Vaše dotazy.

Odesláním souhlasíte s tím, že Vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů.

Porovnejte nabídky