Výsledky vyhledávání

Řadový dům u pláže

Playa de Guadalobon, Estepona

Dům s bazény a krásnou palmovou zahradou se nachází par metrů od pláže.

chrome E01WGdpSZk removebg preview

ŘADOVÝ DŮM PLAYA GUADALOBON V ESTEPONĚ | 100-300 € / NOC

 

Odpočiňte si v tomto rodinném domě v Esteponě. S přímým přístupem na pláž a výhledem na moře, hory a krásnou palmovou zahradu je to ideálním místo pro vaši dovolenou. Koupejte se v moři u bazénů nebo si vychutnejte domácí jídlo uvařené v plně vybavené kuchyně. Nadstandartní vybavení, jako je zahradní gril, lehátka, televize a rychlé Wi-Fi atd., z něj dělá víc než jen pobyt; je to váš domov daleko od domova.

 

VENKOVNÍ PROSTORY

Zažijte klid v nádherné zahradě se dvěma bazény, které vám nabídnou nekonečnou zábavu pod sluncem. Na pláž je to jen pár kroků přes soukromý vchod přes Paseo Marítimo, což je promenáda, která se jen v samotné Esteponě táhne v délce přes 20 km!

 

POLOHA

Nachází se v klidné rodinné čtvrti v blízkosti obchodů, supermarketů a restaurací. Do živého centra města Estepona dojedete autem za pouhých10 minut.

 

OBYTNÉ PROSTORY

Odpočívejte v prostorných interiérech s kompletně vybavenou kuchyní, pohodlným obývacím pokojem a slunnou terasou ideální pro grilování. V horních patrech se nacházejí pokoje s krásným výhledem z terasy.

 

VNITŘNÍ VYBAVENÍ

Máme vše, co rodina potřebuje: Wi-Fi, TV, gril, lehátka, vany, pračka a sušička. Ložní prádlo a ručníky jsou pro vaše pohodlí k dispozici zdarma.

 

VHODNÉ PRO RODINY S DĚTMI

Cestujete s dětmi? Máme pro vás dětskou postýlku a vysokou židli zdarma.

 

ŘADOVÝ DŮM PLAYA GUADALOBON V ESTEPONĚ | 100-300 € / NOC

VENKOVNÍ PROSTORY

Zažijte klid v nádherné zahradě se dvěma bazény, které vám nabídnou nekonečnou zábavu na Costa del Sol. Na pláž je to jen pár kroků soukromým vchodem přes Paseo Marítimo, což je promenáda, která se jen v samotné Esteponě táhne v délce přes 20 km!

POLOHA

Nachází se v klidné oblasti vhodné pro rodiny s dětmi, v těsné blízkosti obchodů, supermarketů a restaurací. Do živého centra města Estepona je to pouhých 5 minut jízdy autem.

OBYTNÉ PROSTORY

Užijte si prostorný interiér s kompletně vybavenou kuchyní, pohodlným obývacím pokojem a příjemnou terasou ideální pro večerní grilování. V horních patrech se nacházejí ložnice s terasami a krásným výhledem na hory a moře.

VNITŘNÍ VYBAVENÍ

Máme vše, co rodina potřebuje: Wi-Fi, TV, gril, lehátka, vany, pračku a sušičku. Ložní prádlo a ručníky jsou pro vaše pohodlí poskytovány zdarma.

VHODNÉ PRO RODINY S DĚTMI

Cestujete s dětmi? Máme pro vás připravenou dětskou postýlku a vysokou židličku zdarma.

ZAVOLEJTE NÁM už DNES | +420 777 947 749

Nebo nám napište. E-mailem odpovídáme do 24h

Odesláním souhlasíte s tím, že vás budeme kontaktovat e-mailem a přijímáte naše zásady ochrany osobních údajů. Souhlasíte také s tím, že vás můžeme kontaktovat ohledně nemovitostí a životního stylu na Costa del Sol.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

JSOU POVOLENA DOMÁCÍ ZVÍŘATA?

Obvykle nejsou domácí zvířata povolena, ale mohou existovat výjimky, neváhejte nás kontaktovat a zeptat se.

POTŘEBUJETE AUTO?

Pronájem auta není v tomto domu nutný, pokud vám nevadí chůze pěšky. Osobně však pronájem auta doporučujeme bez ohledu na to, kde na Costa del Sol pobýváte, je to prostě jednodušší a vhodné pro výlety po okolí. Naším doporučením pro půjčovnu aut je společnost Marbesol.

KDY JE OTEVŘEN BAZÉN?

Je otevřen od dubna do října.

EXISTUJÍ NĚJAKÉ SLEVY?

Na měsíční pobyty mimo sezónu poskytujeme výrazné slevy. U dvoutýdenních slev je tato možnost také. Neváhejte použít kontaktní formulář a zeptat se na cokoli, co vás zajímá.

Porovnejte nabídky